anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Soundbar HT-CT790 i parowanie z głośnikiem SRS-ZR5

profile.country.PL.title
Janusz_88
Poszukiwacz

Soundbar HT-CT790 i parowanie z głośnikiem SRS-ZR5

Cześć,

 

mam następujący problem. Nabyłem kilka dni temu głośnik ZR5, aby podczas oglądania TV mieć dodatkowy efekt głębi. Czy mogę sparować go z soundbarem, aby w czasie oglądania TV dźwięk był słyszalny nie tylko z soundbara, ale i z tego głośnika?

 

Używając aplikacji SongPal udało mi się stworzyć tzw. Multiroom (dźwięk słyszalny jednocześnie z soundbara i nowego głośnika), ale działa to jedynie podczas słuchania muzyki, np. ze Spotify. Dodam, że posiadam TV Bravia z roku 2015 (X85C) oraz Vectrę. Kiedy pilotem zmieniam tryb na "tv", efekt multiroom automatycznie znika. Co zrobić, aby cieszyć się dzwiękiem wspólnym podczas ogladania telewizji?

 

Dodam jeszcze, że w ustawieniach soundbara w prawym rogu na menu jest widoczne "wireless surround", ale tam potrzebują 2 głośniki, a i tak nie wiem jaki byłby efekt.

 

Dzięki!

JS

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tryb Multiroom służy do słuchania muzyki.

Do Wireless Souround potrzebujesz dwóch głośników i powinno to zadziałać jako kino domowe:

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/134275

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Janusz_88
Poszukiwacz

Dzięki. 

 

Rozumiem, że mając tylko 1 głośnik może mi on posłużyć tylko do odtwarzania muzyki Multiroom? A o ogladaniu tv z "surround" mogę zapomnieć?

 

JS

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tak jak wskazuje wpis z podanego linku:

Jako tylnych głośników należy użyć dwóch egzemplarzy tego samego modelu głośnika.

Pozdrawiam