anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Soundbar samsung do telewizora Sony

ZawodnikF
Nowicjusz

Soundbar samsung do telewizora Sony

Witam mam pytanie bo bije się z myślami co mam z tym fantem zrobić. A więc jestem posiadaczem telewizora Sony od ponad roku i jestem mega zadowolony, a jest nim KE-55XH9096 i nadszedł ten czas że chciałbym kupić Sand Bara. Znalazłem już perełkę Samsunga Q900A 7.1.2. i zastanawia mnie czy jest warto kupować tego Sound Bara by serio być z tego zakupu zadowolony. Czytałem że TV Samsunga lepiej współgrają z Sand barem  Samsunga bo mają lepszą kompatybilność tak zwaną Q-Symphony dzięki której z telewizora Samsunga z dodatkowych głośników telewizora wydobywa się więcej dźwięków. Sound Bara mogę kupić w dobrej cenie poniżej 2 tyś zł. Pytanie czy pomimo braku tej kompatybilności będę zadowolony z tego zakupu bo Sound Bara już oczytałem no i jest to wysoka półka dźwięku. Sorki za nazwę Sound Bar ale autokorekta inaczej mi nie da opublikować postu.

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Zasadniczo to tylko funkcjonalność dodatkowa, przy podłączeniu do zgodnych TV. Za wiele to Q-symphony nie wnosi bo tylko powiela dźwięk listwy. Powinno być OK mimo braku tej funkcji. A cena spoko