anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

soundbar sony ht-ct290 cicho gra

profile.country.PL.title
patryklenka
Nowicjusz

soundbar sony ht-ct290 cicho gra

Czesc z poczatku jak kupilem soundbara efekt byl zaje.... bas dzwiek wszystko ok. regulacja glosnosci od 0 do 100 na poziomie okolo 34 juz gralo wystsrczajaco. (mieszkam  w bloku zeby nie przeszkadzać sąsiadom) . z 2 dni temu zaczela mi sie psuc matryca w tv sony kdl49. od tego momentu sprzet gra do d... na glosnosci 60 cos tam gra ale szalu nie ma a bas czuc jak dotkniesz subufer. sprzet podlaczony przez hdmi od poczatku do tv. cyfrowy polsat tez hdmi do tv. mam tez nc+ dekoder zamienilem i to samo. odpalam youtuba w tv tez lipa w porownaniu z tym co bylo przez pierwsze  dni odkad mialem sprzet. usb i Bluetooth to samo. cos jest nie tak poniewaz nawet jak film wlaczalem kiedys  szybko  i wściekłe  na glosnosci 16 bylo czuc jak te auta "jezdza" a teraz niz. gorzej  nix głośniki z tv. macie moze jakies pomysly?.z gory przepraszam za literowki. z telefonu pisze.  pozdrawiam i szczesliwego nowego roku!

Tagi (1)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Sprawdziłbym kable na początek.

profile.country.PL.title
patryklenka
Nowicjusz

sprawdzałem  na 3 kablach hdmi i tak samo sie zachowuje 😞

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@patryklenka  napisał(a):

sprawdzałem  na 3 kablach hdmi i tak samo sie zachowuje 😞


Dziękuję za informację.

 

Zgłosiłem Twoją sprawę do Supportu Sony. 

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

@Lajam. @patryklenka

Także poczekam na rozwiązanie, akurat teraz jest dobrze, ale ok 3 tygodnie temu, miałem dokładnie taki sam problem. W zestawie TV XF9005 i soundbar XF9000, nagle wszystko po Hdmi i optyku było ciszej. Korzystając z  dekodera Orange, PC oraz Konsoli PS4 musiałem soundbar podgłośnić na 27-35 (skala max jest do 50), gdy wcześniej było to 10-17. Wszystkie urządzenia na maksa, z wbudowanych aplikacji oraz Bluetooth, było ok, zmieniałem kable, przywracałem ustawienia fabryczne (w TV, sounbarze), i nie pomogło. Pewnego dnia jednak wszystko wróciło do normy i jak na razie jest ok.