anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Str-Dn 860

Marecki1830
Nowicjusz

Str-Dn 860

witam kupiłem amplituner str-Dn860 próbuje podłączyć do niego Appel tv, mozecie mi pomoc? Kiedy podłączyłem go do amplitunera nic sie nie działo,natomiast kiedy atv podłączyłem do projektora wszystko działa ale za każdym razem muszę zmieniać pilotem wejście hdmi,w jaki sposób moge podłączyć atv bezpośrednio do ampli żeby poprawnie działało?

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Możesz opisać do których wejść podłączałeś?

 

Pozdrawiam

Thomas.078
Poszukiwacz

str-dn 860 czy str dh 750? co bys polecił?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wszystko zależy do czego będzie Ci słuzył:

1. Ile urządzeń do niego chcesz podłaczyć?

2. Czy zależy Ci na muzyce wysokiej rodzielczości?

 

Pozdrawiam

Thomas.078
Poszukiwacz

Witam.

 Głównie ma słuzyc jako kino domowe,ale muzyki też lubie słuchać.

Obecnie używam str-dh800 z kolumnami jbl es90{podłączenie bi-amp},centralny jbl es25 i sub jbl es150p. Jako satelitki uzywam sony ss-f6000p.

Podłączyć chce tv netia [niestety dzwiek nadaja tylko w stereo] i ps4.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Poniżej porównanie STR-DN750 kontra STR-DN850:

http://www.crutchfield.com/S-kE9PdwKR4lJ/compare_158STDH750_158STDN850/Sony-STR-DH750-vs-Sony-STR-DN...

Zasadniczo co wyróżnia serię 8 od 7 to ilość gniazd, moc i obsługa za pomoca TVSideView - zerknij tutaj:http://info.tvsideview.sony.net/pl/home_device.html#receiver

STR-DN860 jest z nowszą serią od STR-DN850. Dodane są nowe funkcje jak np. GoogleCast.

Dodatkowo w STR-DN860 masz obsługę muzyki wysokiej rozdzielczości choć aby ją usłyszeć potrzebujesz dobre głośniki. 

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych funkcjach to bierz STR-DN750 a róźnicę w cenie przeznacz na lepsze satelity (np. JBL-a z tej samej serii co reszta).

 

Pozdrawiam

 

 

Thomas.078
Poszukiwacz

Witam.

 

 Dzięki za poradę.

Myślę ze wybór padnie na dn860,co do satelitek to gdzieś w planach jest wymiana na jbl es90.

Tyle że jesli chciałbym je podłączyc bi-amp to aplituner musi byc 9-cio kanałowy,jeśli dobrze 

zrozumiałem temat.

 

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Szczerze powiedziawszy nie spotkałem się z połączeniem BI-AMP dla satelit. Zazwyczaj BI-AMP robi się tylko dla przednich głosników.

 

Pozdrawiam