anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

system audio sony dav- dz 740 i internet w TV sony

19marxs
Początkujący

system audio sony dav- dz 740 i internet w TV sony

Witam wszystkich!
Mój problem jest następujący. Posiadam system audio sony dav-dz 740 jak w temacie i telewizor sony bravia kdl 40ex520. TV ma funkcje internetu (wifi ready), kupiłem adapter wifi i podłączyłem bezproblemowo. Jednak problem występuje gdy chcę oglądać np. jakiś film z serwisu YOUTUBE.COM, gdyż wtedy dźwięk może być emitowany tylko z głośników telewizora, a bardzo zależało by mi na dźwięku z systemu audio. System telewizora posiada funkcję zmiany źródła dźwięku podczas przeglądania internetu jednak po zmianie na system audio nie słychać nic! Prosiłbym bardzo o rady, podejrzewam, że rozwiązanie jest trywialne, ale jak na razie nie udało mi się jego znaleźć :P
Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
Pozdrawiam serdecznie

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Powiedz w jaki sposób łączysz telewizor z systemem audio ? To może mieć znaczenie.

19marxs
Początkujący

Witam
Telewizor z system audio łącze za pomocą kabla HDMI.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Kabel HDMI musi być włożony do wejścia HDMI1 w TV, kabel powinien spełniać standard 1.4, ewentualnie dobry 1.3 - posiadający połączenie wszystkich pinów.

19marxs
Początkujący

Dziękuję bardzo Panu za rozwiązanie problemu. Wszystko działa jak należy. Wiedziałem, że rozwiązanie będzie trywialne :P Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę :D Temat zamknięty!