anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

tvnplayer, ipla i VOD TVP zniknęły z listy mediów [BDV-E380]

spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

tvnplayer, ipla i VOD TVP zniknęły z listy mediów [BDV-E380]

Witam,
Czy ktoś może potwierdzić ten sam problem - jeszcze dzisiaj rano korzystałem z tvnplayer i ipla na moim kinie domowym. Niestety wieczorem popełniłem wielki błąd - gdy kino domowe po uruchomieniu zakomunikowało, że jest dostępna aktualizacja listy mediów wideo - potwierdziłem ją. Niestey tym samym pozbawiłem się możliwości oglądania mediów z tvnplayer, ipla i TVPD TVP - wszystkie zniknęły. Zostały inne - Youtube, Eurosport i inne w ogóle mnie nie interesujące media.

Czy ktoś ma ten sam problem?

Mój sprzęt to BDV-E380

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Zacytuję to co odpisałem Ci w innym dziale :)

Mylagos napisał(a):

Witam.
Po aktualizacji powinieneś odświeżyć zawartość internetową, oraz jeśli to nie wystarczy, przywrócić ustawienia fabryczne ( pamiętaj by spisać gdzieś sobie ustawienia po je utracisz).



PS. staraj się nie zakładać dwóch takich samych tematów w różnych działach :)

spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

Ale ja nie robiłem aktualizacji oprogramowania tylko listy mediów sieciowych wideo. Przywracanie ustawień fabrycznych po takiej aktualizacji za każdym razem oznaczałoby utratę nowych mediów z listy. Na wszelki jednak wypadek przywróciłem ustawienia fabryczne a potem jeszcze raz zapuściłem aktualizację listy i daje to samo - brak tvnplayer, ipla i VOD TVP. Wszystkie polskie media zniknęły.

A czy Ty masz kino domowe z BRAVIA Internet Video? Czy u ciebie te media są dalej dostępne?

CZY KTOKOLWIEK MOŻE ODPISAĆ, ŻE OBECNIE NA JAKIMKOLWIEK MODELU KINA DOMOWEGO SONY IPLA,TVNPLAYER I VOD TVP SĄ DALEJ DOSTĘPNE I DZIAŁAJĄ???

profile.country.pl_PL.title
Heniek12345
Poszukiwacz

Witam.
Mogę potwierdzić, że wymienione przez Ciebie serwisy działają bez problemów. Mam ten sam model kina domowego BDV E 380.
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Zginęły wszystkie Polskie serwisy. hmmmmm. Poszczególne elementy Bravia Internet Video, przydzielane są po IP. Sprawdź ( najlepiej na kilku stronach ) skąd pochodzi Twoje IP, jeśli wykaże, że nie pochodzi ono z Polski - mamy przyczynę. Wtedy powinieneś skontaktować się z dostawcą internetu.

spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

Sprawdzałem na 5 stronach i wszystkie wskazują to samo - Sobótka pod Wrocławiem.
Na innym forum ktoś z Wrocławia (lub okolic) potwierdził, że ma ten sam problem. Być może problem dotyczy wąskiego grona ludzi np u jednego operatora, chociaż tak jak mówię - geolokalizacja mojego IP wskazuje, że nadal mieszkam w Polsce :)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Na 3 kinach domowych (dwa z 2010 roku i jedno z 2011 roku) nie było żadnej aktualizacji, oraz serwisy działają prawidłowo.
Produkty Sony dostarczają treści internetowe na podstawie lokalizacji po adresie IP, o czym było wspomniane. Dla mnie wygląda to jakieś zamieszanie z IP. Korzystasz z w miarę dobrego dostawcy Internetu, który korzysta z nowych technologii mogących mieć wpływ na filtrowanie adresu. Być może wprowadzają jakąś zmianę, usprawnienie czy coś w tym rodzaju... Nie jestem specjalistą z IT, także polecam kontakt z serwisem Sony (naprawę możesz zarejestrować tu: KLIKNIJ), bądź kontakt z dostawcą Internetu.