anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

UBP-X800 wstrzymałem kupno

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

UBP-X800 wstrzymałem kupno

Ja osobiście pogodziłem się ze zmianą playera bo mam właśnie 790-tkę na UBP-X800 ale sprawdzam to od dwóch dni i wszystko wskazuje ,że się nie mylę  co za GENIUSZ wpadł na to aby pozbawić ten odtwarzacz wyświetlacza !?!?!?!?!?! Naprawdę mistrzostwo ! Odpaliłem instrukcję oczywiście angielską bo polskiej brak wyświetlacza BRAK ! Przecież nie zawsze chcę oglądać filmy istnieje też muzyka i nie muszę włączać TV aby połapać się co chcę zrobić ! Druga sprawa to wystarczy wejść na YouTuba aby sprawdzić jak ludzie testują ten BD przeważnie to USA są po prawej stronie złote napisy 4kHDR i HI res audio niby nic a dodaje smaku i powagi sprzętowi na Polskę czarny jak nie napiszę co.Cena USA 298 dolarów to daje 1200 zł (przesyłka free) Polska 1800 zł (przesyłka 15 zł ) nie wspomnę o 2 tytułach gratis na płytach UHD do wyboru z 15 tytułów .Kiedy Polska będzie traktowana przez takie firmy jak SONY bardziej poważnie ?! W związku z zaistniałymi okolicznościami opisanymi wyżej nie kupię go dla zasady !

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za aktywność na naszym forum, jednak nie jest ono przeznaczone do publikacji takich treści. Zależy nam na publikacji treści pomocnych społeczności i rozwiązywaniu jej problemów.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ERRATA ! Ja osobiście nie pogodziłem się ze zmianą playera bo mam właśnie 790-tkę na UBP-X800 ale sprawdzam to od dwóch dni i wszystko wskazuje ,że się nie mylę  jaki GENIUSZ wpadł na to aby pozbawić ten odtwarzacz wyświetlacza no rewelacja przecież i tak patrzy się tylko w telewizor a jak sama nazwa wskazuje jest to odtwarzacz filmów nierozłączny element telewizora !?!?!?!?!?! Naprawdę mistrzostwo zawsze można na Was liczyć! Odpaliłem instrukcję oczywiście angielską bo polskiej brak po co mi polska dorobi się z czasem wyświetlacza BRAK potwierdza się genialne ! Przecież zawsze chcę oglądać filmy nic więcej ! Druga sprawa to wystarczy wejść na YouTuba aby sprawdzić jak ludzie testują ten BD przeważnie to USA są po prawej stronie złote napisy 4kHDR i HI res audio niby nic a nie dodaje smaku i powagi sprzętowi taki folklor nie to co na na Polskę cały czarny piękny.Cena USA 298 dolarów to daje 1200 zł (przesyłka free) Polska 1800 zł (przesyłka 15 zł ) ale jakież to ma znaczenie nie wspomnę o 2 tytułach gratis na płytach UHD do wyboru z 15 tytułów ale po co komu takie filmy.Kiedy Polska będzie traktowana przez takie firmy jak SONY bardziej ulgowo przecież te dane są za bardzo wyśrubowane odpuśćcie troszkę ?! W związku z zaistniałymi okolicznościami opisanymi wyżej pędzę zaraz do sklepu kupić ten odtwarzacz ! Niepotrzebne skreślić prawdę zamazać aby nie wszyscy byli świadomi tego co kupują bo od tego nie jest to forum !