anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

UBP-X800M2

profile.country.PL.title
rafalerencompl
Poszukiwacz

UBP-X800M2

Dzień dobry, czy w tym odtwarzaczu można się spodziewać aktualizacji o kolejne serwisy streamingowe jak dla przykładu Amazon Prime Video?

Bo sam Netflix i Youtube z milionem reklam to bieda trochę.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety Sony nie udziela informacji o planowanych aktualizacjach.

Proponuję na bieżąco zaglądać pod link:

https://www.sony.pl/electronics/support/home-video-blu-ray-disc-players-recorders/ubp-x800m2/downloa...

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
rafalerencompl
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź ale niestety ona nic nie wnosi. Na tą stronę to zagląda automatycznie odtwarzacz, a że Sony ma chyba jedną z najgorszych obsług posprzedażnych to powszechnie wiadomo (żeby nie napisać dosłowniej).

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Cześć

Po ponad półrocznej przerwie odświeżam temat- niestety w obszarze aplikacji w dalszym ciągu Netflix i Youtube. Ostatnia aktualizacja firmware z lutego ubiegłego roku. Czy należy to rozumieć w ten sposób, że Sony zakończyło aktywne wsparcie dla tego modelu odtwarzacza?

profile.country.PL.title
rafalerencompl
Poszukiwacz

na to wygląda. samouwielbienie w Sonym to coraz częstszy trend. do braku amazona (podobno szkoda kasy na licencję na rynek europejski czy polski) dodam jeszcze brak 3D w nowych telewizorach - bo po cholerę ta funkcja w tym odtwarzaczu? chętnie bym wymienił swoją bravię na nowy większy tv a tu lipa.

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Warto zwrócić uwagę, że na innych rynkach np. Francja jest np. Amazon Prime.

Szkoda bo sprzęt jest całkiem przyjemny i ma dość duży potencjał.

 

 

profile.country.PL.title
mkbijou
Poszukiwacz

Witajcie Szanowni Klubowicze Sony.


Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w kwestii odtwarzacza Blu-Ray Sony UBP X800M2.
Dokonałem zakupu najlepszego dostępnego na polskim rynku odtwarzacza firmy Sony.
Wyboru dokonałem między innymi po obejrzeniu filmików YouTube, na których użytkownicy dokonywali prezentacji tego modelu odtwarzacza Sony.
Jednym z decydujących dla mnie szczegółów była możliwość wyboru czcionki i zmiany jej rozmiaru.
Nie przyszłoby mi do głowy, że jest to dostępne tylko dla użytkowników na rynku US.
W moim odtwarzaczu opcja taka jest niedostępna.
Aktualnie czcionka napisów jest mało czytelna i niskiej jakości. Ten sam plik wideo odtwarzany na telewizorze LG (USB) ma zupełnie inną czcionkę i regulowany rozmiar - można go dopasować wg swoich upodobań.
Proszę o informację, czy jest jakaś możliwość, aby odblokować u mnie tę funkcję?
Czy można wgrać jakiś inny soft, który usunie to ograniczenie?


W załączeniu przesyłam screeny z filmów, które prezentują odtwarzacz Blu-Ray Sony UBP X800M2 i funkcję, o którą mi chodzi oraz wycinek z angielskiej instrukcji urządzenia...Tu użytkownicy rynku US prezentują dostępną dla nich opcję zmiany i regulacji czcionki tekstu...Tu użytkownicy rynku US prezentują dostępną dla nich opcję zmiany i regulacji czcionki tekstu...W angielskiej wersji instrukcji jest takie oto info...W angielskiej wersji instrukcji jest takie oto info...

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Niestety klasyka - czyli różne oprogramowanie dla różnych krajów, nie tylko regionów.  To niestety typowe dla większości producentów. Zetknąłem się z tym przy okazji produktów Pioneera, LG.