anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wybór kina

Zygal-----
Początkujący

Wybór kina

Witam.

Planuje kupić kino domowe Sony 2.1
Głównie PS 3 i filmy, muzyki prawie wogóle
Czy możecie coś polecić mi wpadło na necie takie coś :

Sony BDV NF 620 ( podobno dobre głośniki ) słyszałem w sklepie
Sony BDV EF 420 ( wizualnie by najlepiej wypadało ale słyszałem, że te głosniki są nie bardzo )
Lub jakieśinne propozycje
Proszę o pomoc

18 ODPOW. 18
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

jako maniak audio Sony miałem przyjemność posłuchać większości audio od Sony i szczerze poleciłbym kino 2.1 bdv-nf620 jedyny minus ze głośniki nie są stojące ale za to dzwiek jest dużo lepszy .

Zygal-----
Początkujący

Mi też się podobały jak słuchałem w sklepie. Jeden minus to, że trzeba je postawić na szafce. Idealne były by stojące. Pod Tv jest dosyć krótka szafka, pod te mniejsze trzeba chyba zamówić nową a to dodatkowe koszta : ) Bo na podłodze to chyba nie bardzo co ?

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

no na podłodze to nie bardzo bo z efektu będą nici...jedynie postawić na szafce, komodzie , półce lub powiesić na ścianie aczkolwiek można kupić także stojaki:)

Zygal-----
Początkujący

Na 99% zdecydowałem się na Sony BDV NF 620. Może w tym tygodniu kupię. Szafka zostanie zmieniona głośnik będą mogły stać po około 25 cm po bokach TV.
Mam nadzieje, że uda się bezproblemowo wszystko podłączyć ( TV Sony, PS3 i dekoder Vectra )

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

z podłączeniem nie będzie problemu.... ;)

Zygal-----
Początkujący

Sonyes a jak jest różnica między Sony BDV NF 620 a modelem 720 ?
Opłaca się dopłacać różnicę 500 zł ( aczkolwiek czarny mi bardziej pasuje )

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

różnica jest taka ze 720 ma lepsze fronty (ciut większe i cięższe głośniki co przekłada się na jakość dźwięku) i wbudowane WI-FI a to się może naprawdę przydać....net się przyda to raz a dwa bezprzewodowo nie trzeba kombinować z kablem :) ale jeżeli nie będziesz korzystał z neta to bierz 620 aczkolwiek ja z doświadczenia brałbym z wi-fi i miał dostęp do neta...no wiesz VOD , youtube itp ;)

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Sony BDV NF 620 bardzo ładny design,oby grało jak wygląda.Ciekawe czy mu nie brakuje wysokich tonów.Napiszcie coś.

Zygal-----
Początkujący

Ja jeszcze nie kupiłem : )
Ale zdecydowałem się na model 620. Kolorystyka bardziej mi pasuje w pokoju. A internet będzie ostatecznie przez Sony UWABR100 USB.
Mam nadzieje, że będę zadowolony. Zamówiona zostałą nowa szafka pod kino, do odbioru za 3 tyg więc mam trochę czasu może ceny spadną :)