anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZNIKAJĄCE NIEWYGODNE POSTY

4523-----
Początkujący

ZNIKAJĄCE NIEWYGODNE POSTY

Dlaczego część postów jak i wpisów znika z tego forum. Rozumię że część tematów jest niewygodnych dla moderatora ale to nie jest powód aby je kasować.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witam,

Część Twoich postów została usunięta ze względu na fakt, iż wklejałeś tą samą treść do wszystkich wątków na temat kina domowego nawet nie patrząc na temat danego wątku.
Prowadziło to do utraty czytelności większości tematów.

Usunięte posty zostały także dodatkowo zgłoszone przez Użytkowników forum jako SPAM.
Rozumiem, że chciałeś zainteresować Użytkowników forum swoim problemem, jednak wybrałeś nieodpowiednią drogę. Uszanuj proszę porządek jaki wszyscy starają się zachować.

Pozdrawiam,

4523-----
Początkujący

Kolego w tym przypadku okłamujesz wszystkich którzy to czytają. Stworzyłem post Serwis w którym to ja narzuciłem temat a i tak został skasowany. Tylko dlatego że chciałem pokazać jak działa serwis Sony. Serwis który nie posiada podstawowych części Płyty głównej do kina domowego. po półtora miesiąca dowiedziałem się dziś, że dalszy czas oczekiwania na ową płytę to pół roku. Co więcej dziś dostałem pismo że wymiana urządzenia mi się nienależy. Mogę zainteresowanym przedstawić skany pisma.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Kolego w tym przypadku okłamujesz wszystkich którzy to czytają. Stworzyłem post Serwis w którym to ja narzuciłem temat a i tak został skasowany.


Bardzo Cię proszę - bądź uprzejmy poszukać zanim zarzucisz komuś kłamstwo.

Twój wątek pt. "SERWIS" nie jest i nigdy nie był usunięty.

Zwyczajnie tytuł wątku był niejednoznaczny i niejasny. Moderator zmienił więc jego tytuł, co opatrzył odpowiednią adnotacją w pierwszym poście.

Dziwią mnie Twoje pretensje tym bardziej, że po zmianie tytułu byłeś w stanie napisać dwa posty, a teraz nie potrafisz go zlokalizować....

Proszę bardzo tu jest link do Twojego wątku.
https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?t=11824

Pozdrawiam,

4523-----
Początkujący

skoro nie nazywa się SERWIS tylko widnieje pod całkiem inną nazwą to jak to inaczej nazwać? Specjalnie zmieniono nazwę aby nie kojarzyła się z serwisem. A może moderator powinien skonsultować nazwę z twórcą postu.

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

:c37
Czy mógłbym wtrącić słowo? Uważasz, że zmiana nazwy wątku z nic nie mówiącego i wykrzyczanego hasła na tytuł określający charakter tego wątku, z zachowaniem całego orginalnego tytułu, to coś złego?

4523-----
Początkujący

Tak uważam że coś złego ponieważ sens tytułu został przekłamany. W nim nie chodziło o awarię jakiegoś kina domowego tylko sposób postępowania serwisu Sony w przypadku awarii urządzenia. Gdyby Moderator zachował się z kulturą to powinien poprosić o doprecyzowanie tematu przez Twórcę postu. Czy nie mam racji?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

nie chodziło o awarię jakiegoś kina domowego tylko sposób postępowania serwisu Sony w przypadku awarii urządzenia


Jako Twórca wątku możesz sam edytować tytuł pierwszego postu i zmienić jednocześnie jego TYTUŁ, zupełnie nie rozumiem dlaczego nie korzystasz z tej możliwości, tylko forsujesz teorie, że ktoś manipuluje Twoimi wątkami.

Być może warto by przemyśleć i zmienić również tytuł tego wątku - jest on niesprawiedliwy bowiem sugeruje działania, do których nie doszło. Bardzo Cię o to proszę.