anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Przedstawiamy zwycięzcę naszego konkursu

profile.country.DE.title
Peter_S.
Genius
366 wyświetleń

"klucze szczęścia" / annastellapl"klucze szczęścia" / annastellaplPrzedstawiamy zwycięzcę naszego konkursu „Klucze i zamki”. Poprosiliśmy go, żeby opowiedział nam o sobie i o okolicznościach powstania nagrodzonego zdjęcia. Zapraszamy do lektury wywiadu.

 

Zacznijmy od tego, gdzie mieszkasz, co robisz i skąd wzięło się Twoje zainteresowanie fotografią?

Pochodzę z Białegostoku, pracuje na terenie Polski jak i za granicą.

 

Fotografuję od 8 lat i specjalizuje się przede wszystkim w fotografii portretowej i stylizowanej. Z chęcią tworzę edytoriale do magazynów o tematyce beauty.

 

Wykształcenie artystyczne oraz uległość estetyce bardzo pomaga mi w tworzeniu kadrów, które mam nadzieję zapadają w pamięci osób, które mam przyjemność fotografować.

 

Stawiam w mojej pasji na jakość zdjęć, wyraz, emocje – zdjęcia piękne lecz bez wyrazu szybko stają się nudne.

 

Co poczułeś, gdy dowiedziałeś się o wygranej?

Jak przeczytałam o wygranej, serce zabiło mi mocniej, już prawie zapomniałam o udziale w konkursie, a tutaj buuummm i jest! udało się. :slight_smile: Odczułam i nadal czuję wielką radość i satysfakcję.

 

Co natchnęło Cię do utrwalenia tego obrazu?

Do stworzenia tego obrazu natchnęła mnie oraz osoby biorące udział w sesji - natura i przyroda.

 

Co doradziłbyś innym fotografom, żeby ułatwić im robienie zdjęć wartych zgłoszenia na konkurs?

"Klucze szczęścia" to klucze do nas samych, do naszego potencjału, który powinniśmy mądrze wykorzystać do rozwoju naszego oraz naszej planety, natury.