anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A800 - wzmianka

kkem-----
Początkujący

A800 - wzmianka

http://www.fotografuj.pl/News/Sony_A800 ... e?/id/2719

ciekawe ile z tego bedzie prawda, jesli ten model bedzie mial wifi to zapowiada sie bardzo ciekawie :)

20 ODPOW. 20
Agas-----
Początkujący

Tylko spokój może nas uratować ;)

profile.country.PL.title
Rafhart
Nowicjusz

wi-fi jak najbardziej na to czekam. Bo leniwy jestem.

lucas-----
Początkujący

Najwyższa pora, żeby wypuścili coś nowego... ile można stać w miejscu (?). Tylko po co tyle tych megapixeli... zamiast nich mogliby dopracować jakość dotychczasowych matryc. Wifi w aparacie to wcale nie głupi pomysł... No i ciekaw jestem czy są obecne obiektywy SONY pozwolą wykorzystać zalety takiej gęstej matrycy...

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

zamiast wielkich wynalazkow z wifi czy gps niech poprawia soft od 700 bo dalej ma pare malych wad (wali po galach) i dodadza mozliwosc kalibracji AF plus 'wlasne' menu, najs ficzerem w 700 moglby sie stac podglad jak w 900 ;)

edit. mogli by dac tez taki kubek tylko z logiem cajs ;)
http://gizmodo.com/5050805/zoom-lens-co ... affeinated

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Kubek to bym za nabył ;) Może nawet być 17-35 :slight_smile:

lucas-----
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):

Kubek to bym za nabył ;) Może nawet być 17-35 :slight_smile:

m4rYjUsh3k
Początkujący

Ciekawy jestem jaka będzie cena tego aparaciki, ale myślę że coś pomiędzy A700 i A900. Mi się tam podoba już zapowiedzi. Jak ktoś będzie coś wiedział więcej to by było super :D

profile.country.pl_PL.title
Sqarpi
Początkujący

Bardzo jestem ciekawy tego aparatu, bo chce zamienic a300 na cos troszke lepszego, a wiec a800 byloby moim celem. Mam nadzieje na poprawione zachowanie na wyzszych czulosciach (tez w stosunku do a700, do ktorej mam dostep), nie mowie o duzo mniejszym szumie, ale o chociaz troszke zmniejszonym i zmienionej charakterystyce szumu. Przydalby sie jeszcze wyswietlacz na gorze, a filmow juz byc nie musi, chociaz pewnie beda. Pozyjemy, zobaczymy. Ja czekam z niecierpliwoscia na nastece a700.

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

ten artykuł raczej kiepsko świadczy o twórcach serwisy na WP.