anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Akcja promocyjna sony beavia 4k

profile.country.PL.title
Czarna129
Poszukiwacz

Akcja promocyjna sony beavia 4k

Już od dłuższego czasu nie działa na stronie możliwość rejestracji telewizora w akcji promocyjnej. 

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A to nie przypadkiem na stronie sklepu trzeba rejestrować?

profile.country.PL.title
Czarna129
Poszukiwacz

Z tego co mi wiadomo na stronie sony się rejestruje ,opinie wstawia się w sklepie ,w którym się zakupiło, która trzeba dołączyć do rejestracji np w formie JPG (na to się czeka ,bo sklep musi opinie zatwierdzić) zdjęcie tv z numerem seryjnym na monitorze  .A jak już wszystko klient ma to na stronie sony polska już nie działa strona do rejestracji w promocji .W dodatku strona internetowa sony polska działa jak na korbę, większość stron,zakładek się wiesz ,kontakt z sony polska w zasadzie żaden. No cóż miał być zwrot na konto wyszło jak zwykle.

profile.country.PL.title
mati_luk
Użytkownik

Próbuj w różnych porach dnia. Za którymś razem może się uda. W zeszłym roku miałem podobny problem z rejestracją. Strona działała jak krew z nosa. Ale za którymś razem w końcu poszło i cashback finalnie dostałem bez problemu.

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

Z tego co widac to promocja juz jest zakonczona wiec nie bedzie mzliwosci zgloszenia wniosku jezeli termin zostal juz zakonczony.

profile.country.PL.title
mati_luk
Użytkownik

Chyba nie. Widzę, że tv objęte promocją można kupować między 24.07 a 03.09.

profile.country.PL.title
Ksiegowa_lewiatana
Community Team

A o jakiej promocji jest mowa? Bo sa dwie, jedna dotyczyła kilku telewizorów WL i sie wlasnie skonczyla 2 dni temu. Druga jeszcze trwa: https://www.sony.pl/cashback/bravia-100Hz

profile.country.PL.title
mati_luk
Użytkownik

To już chyba mniej istotne, która promocja. Jednym z punktów jest rejestracja konta, gdzie potem się dodaje zakup. I z tym założeniem konta są problemy.

profile.country.PL.title
Ksiegowa_lewiatana
Community Team

Jak jest problem z założeniem konta sony to chyba najlepiej skontaktować sie z supportem sony

profile.country.PL.title
Czarna129
Poszukiwacz

Chodzi o tą promocje, która się skończyła  a niestety nie mogłam z niej skorzystać, bo nie mogłam zarejestrowac telewizora ,bo był tylko komunikat ups coś podłodze nie tak ,sprawdzałam możliwość rejestracji wiele razy o różnych porach dnia i nocy i niestety nic nie działało.