anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AMATOR;) Czekam na opinie.

krismon
Początkujący

AMATOR;) Czekam na opinie.

Jestem Amatorem i robie zdjęcia bo.... lubię:)
Nie mam dobrego sprzętu. Więc robie tym co mam.
Czekam na krytykę, a wiem ze owa bedzie:)

40 ODPOW. 40
krismon
Początkujący

Na Kadr nie miałem zbytnio wpływu gdyż leżałem sobie wygodnie na leżaczku. I akurat tak fajnie słońce zaświeciło, tzn ,przykryła je chmurka. nie chciało mi się wspinać na palme i odgarniać gałązki;) Pozdrawiam

krismon
Początkujący

Taki portrecik, czekam na opinie

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Sam portret niczego sobie natomiast staraj się wybierać bardziej ciekawsze tło niż półnagi facet taplający się w wodzie :slight_smile: . No i przeszkadza w odbiorze linia brzegowa przechodząca przez głowę modelki.

krismon
Początkujący

Fakt. Zgadzam się że linia brzegowa psuje zdjęcie. Dzięki za uwagę;)

ci.nek
Początkujący

Witam, jak dla mnie amatora to fotki bardzo dobrze się ogląda i podziw za te z k800.
Mi najbardziej podobają się 1 i 2 fotka

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Witam
Twoje zdjecia robione tel. kom. naprawde niezłe 1 i 2 najbardziej wpadły Mi w oko, pozostaje poczekac na fotki robione aparatem :)
Jestem pewna, ze beda dobre bo pomysłow Ci niebrakuje pozdrawiam

krismon
Początkujący

Nie wszystkie zdjęcia są zrobione telefonem Aparatem jest zrobony Ptaszek;) i tam gdzie jest napsane kolejne. Telefon k800 tez zrobiony aparatem. Reszta zrobiona telefonem. pomysłów w głowie mam mnóstwo, z tym ze czasem brak czasu i sprzetu na relizację.
A ty kolejny portrecik, z tym że inne tło i chyba to tło jest lepsze.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

o niebo :slight_smile:

krismon
Początkujący

Ciesze się że siępodoba. Bede wrzucał na bierząco jak coś zrobie lub coś znajde na kompie. Pozdrawiam i dziąki za komentowanie, czekam na dalsze.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Jesli juz wiesz jak poprawic tło to moze pomarudze na temat samej modelki :D fajnie jakby nie miała obcietej głowy i widoczne ramiona bo troche Ja obciełeś.
Polece Ci galerie krisa popatrz na Jego portrety i wyciągnij wnioski co jeszcze trzeba poprawic badz zmienic powodzenia