anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AMATOR;) Czekam na opinie.

krismon
Początkujący

AMATOR;) Czekam na opinie.

Jestem Amatorem i robie zdjęcia bo.... lubię:)
Nie mam dobrego sprzętu. Więc robie tym co mam.
Czekam na krytykę, a wiem ze owa bedzie:)

40 ODPOW. 40
Creatoor
Początkujący
krismon
Początkujący

Byłem w weekend na zamku Czartoryskich w Gołuchowie i oto co udało mi się sfotografować;)

Creatoor
Początkujący

Widzę, że mój poprzedni wpis zignorowany. Centralne ujęcia psuja większość kadrów, a fotki mogły by się prezentować rewelacyjnie. Jest tu kilka ujęć godnych uwagi.

krismon
Początkujący

Cały czas staram sie coś wnosić do nowych zdjęć. ale chyba coś mi nie wychodzi... nie wiem czy to kwestia wprawy czy też oczytania..... nie bede sie załamywał tylko aparat w dłoń i do dzieła.... może w końcu wypłodze coś ciekawego;)

Creatoor
Początkujący

Sądzę, że to kwestia nauki. Trening, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Podstawy są proste, a masz naprawdę dobre oko. Do tego trochę pracy w ciemni i OK. Zobacz np. 5. Świetne zdjęcie ale niedopracowane - przekrzywione. Można kilka minut zabawy, i np. taki efekt.

krismon
Początkujący

do oceny

krismon
Początkujący

kolejne

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Nie bardzo rozumiem numeracje zdj :rolling_eyes: co chwile masz zdj numer 1 a to nie pomaga w ocenie...
pomidorek - bez obrazy ale kolorystyka jakaś dziwna, wygląda jakby był lekko stary
kawałek domu - to zdj podoba mi się najbardziej z całej galerii :thumbsup: mocno nasycone kolorki (do tego można by się doczepić jedynie) ładne ciemne tło :thumbsup:

wojttekk_foto
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):

Całkiem przyzwoite fotki.
Cały czas powtarzam że nie ważne czym ważne jak.



Potwierdzam :)

http://demotywatory.pl/1295016/Profesjonalizm