anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

bład e 62:10

loro1985
Nowicjusz

bład e 62:10

Witam

 

Mam problem, na moim aparacie Sony Hx 300 wyskoczył bład  e 62:10 , ktos wie co to takiego i gdzie i jak to naprawic? może któs mógłby polecic jakiś sprawdzony serwis?

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, amerykańska strona supportu sugeruje przywrócenie aparatu do ustawień fabrycznych, a jeśli to nie pomoże kontakt z serwisem.

Na YouTube jest filmik, na którym autor naprawia HX300 z błędem 62:20, ale wiąże się to z rozkręceniem całego aparatu.

profile.country.PL.title
Babka.Ola
Poszukiwacz

Mam ten sam błąd w modelu HX400. Czy w jakiś sposób poradził pan sobie z tym problemem ?

profile.country.PL.title
antoni13
Użytkownik

Hej.Moj Sony hx 300 rok czasu popracował,a troszkę zdjec mam,padł na ten sam kod co twój..Z tego co wiem to wada fabryczna ale gwarancji nie podlega..Słabo że tak dobry aparat ma taką wadę....

profile.country.US.title
sony.e.62.10
Doradca

Hi,

For your information, this is a problem many users are experiencing using Sony camera's. Take a look at http://sony-e-62-10.atspace.cc. A temporary solution is available at https://www.youtube.com/watch?v=S53D3EfDVk0.

profile.country.PL.title
antoni13
Użytkownik

Brawo....👍

profile.country.PL.title
Babka.Ola
Poszukiwacz

Super ! dziękuję :slight_smile: 

profile.country.PL.title
antoni13
Użytkownik

Hx300(E:62:10)na moment zadziałało,ale po chwili pojawił się błąd E:62:12 i lipa.Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Babka.Ola
Poszukiwacz

Faktycznie, błąd pojawia się na nowo i powtórzenie procedury nie przynosi efekty 😞 

profile.country.US.title
sony.e.62.10
Doradca

Hi,

Did you follow the procedure indicated ? It has indeed to be repeated each time the device is switched on but it worked perfectly on my device (and on others that I saw on Internet)

1. Turn on the device
2. Zoom to the maximum
3. Without turning off the device with the on / off button, eject the battery
4. Re-introduce the battery quickly so as not to lose the parameters (after a few seconds, the date and other preferences are erased from the memory, but this is not the case if you perform the manipulation fast enough)
5. Push the on / off button to turn the device back on.

(Google translate (?) : Cześć,
Czy postępowałeś zgodnie ze wskazaną procedurą? Naprawdę trzeba to powtórzyć za każdym razem, gdy urządzenie jest włączone, ale działało idealnie na moim urządzeniu (i na innych, które widziałem w Internecie)
1. Włącz urządzenie
2. Powiększ do maksimum
3. Bez wyłączania urządzenia przyciskiem włączania / wyłączania wyjmij baterię
4. Ponownie wprowadź baterię szybko, aby nie stracić parametrów (po kilku sekundach data i inne preferencje zostaną usunięte z pamięci, ale tak się nie dzieje, jeśli wykonasz operację wystarczająco szybko)
5. Naciśnij przycisk włączania / wyłączania, aby ponownie włączyć urządzenie.
)