anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

błogosławione kursy fotografowania

ryszard_nowy
Początkujący

błogosławione kursy fotografowania

Kościół zaprasza na niedrogie kursy fotografowania :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... kurii.html

Niestety zabraknie na nim podstaw photoshopa

13 ODPOW. 13
gonzo-----
Początkujący

hehe ciekawe xD czego to nie wymyślą :)

profile.country.PL.title
aalbin
Poszukiwacz

A co w tym dziwnego?
Widząc jak fotografują "pstrykacze" bez zezwolenia (np. goście weselni), wcale nie wydaje się to dziwne.

profile.country.de_DE.title
Bambi-----
Początkujący

Ile kosztuje taki kurs?? Nie moge otworzyc linku... No i co najwazniejsze: jak przebiega??

Paweł
profile.country.pl_PL.title
Lesiu999
Początkujący

Takie kursy niestety trzeba przeprowadzać, a dlaczego ??
Po pierwsze: nie dla tego że kościół chce na tym zarobić
Po drugie: niby nasze społeczeństwo to 95% katolików, ale 95% z nich nie wie jak się zachować w świątyni. Chodzą ludzie do kościoła a nie mają podstawowej wiedzy co wolno, czego nie wolno a co należy robić. Już więcej ludzi potrafi odróżnić widelec do sałatko od widelca do ryby.
Polecam taki kurs, nawet jak nie focimy zawodowo.

profile.country.PL.title
Rafhart
Nowicjusz

Lesiu999 napisał(a):

Takie kursy niestety trzeba przeprowadzać, a dlaczego ??
Po pierwsze: nie dla tego że kościół chce na tym zarobić
Po drugie: niby nasze społeczeństwo to 95% katolików, ale 95% z nich nie wie jak się zachować w świątyni. Chodzą ludzie do kościoła a nie mają podstawowej wiedzy co wolno, czego nie wolno a co należy robić. Już więcej ludzi potrafi odróżnić widelec do sałatko od widelca do ryby.
Polecam taki kurs, nawet jak nie focimy zawodowo.



Dokładnie , jestem właśnie po takim kursie i to żadna nowość kursy prowadzone są od lat 90.

WOiOwnik
Początkujący

Witam

Co prawda lekkie odgrzewanie kotleta, ale link się nie otwiera, więc mam pytanie co do tych kursów; jakiego miasta one dotyczyły i ewentualnie czy wie ktoś o czymś takim w Gdańsku? Gdyż jakby nie patrzeć może przynieść użyteczną wiedzę i oszczędzi kłótni z sługą Bożym ;) podczas uwieczniania ślubu znajomych...

gonzo-----
Początkujący

Rafhart napisał(a):

Lesiu999 napisał(a):

Takie kursy niestety trzeba przeprowadzać, a dlaczego ??
Po pierwsze: nie dla tego że kościół chce na tym zarobić
Po drugie: niby nasze społeczeństwo to 95% katolików, ale 95% z nich nie wie jak się zachować w świątyni. Chodzą ludzie do kościoła a nie mają podstawowej wiedzy co wolno, czego nie wolno a co należy robić. Już więcej ludzi potrafi odróżnić widelec do sałatko od widelca do ryby.
Polecam taki kurs, nawet jak nie focimy zawodowo.



Dokładnie , jestem właśnie po takim kursie i to żadna nowość kursy prowadzone są od lat 90.



A jeśli to nie tajemnica ile taki kurs kosztuje i jak mniej więcej przebiega? Bo szczerze mówiąc jestem ciekawy (czy chodzi o to jak robić zdjęcia żeby nie zakłócać przebiegu mszy etc.?)

witmann
Początkujący

Takie kursy robione są w każdej archidiecezji, zazwyczaj raz w roku, koszt około 100zł. Większość z nich wygląda tak, że przychodzi ksiądz i przez kilka godzin nudzi o rzeczach oczywistych dla średnio rozgarniętego człowieka.

Znajomy-----
Początkujący

witmann napisał(a):

Takie kursy robione są w każdej archidiecezji, zazwyczaj raz w roku, koszt około 100zł. Większość z nich wygląda tak, że przychodzi ksiądz i przez kilka godzin nudzi o rzeczach oczywistych dla średnio rozgarniętego człowieka.



Fajna inicjatywa, ale wygląda mi to na robienie czegoś z musu. Jeżeli mają jakieś możliwości, powinni znaleźć jakiegoś sponsora i robić coś ciekawszego, nie kursy a warsztaty. Coś, co spowoduje pewną interakcję z młodzieżą, czy chętnymi biorącymi udział w takich szkoleniach. A jeszcze 100 zł płacisz. Przecież kościół ma takie możliwości...