anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback

profile.country.PL.title
Kris0101
Nowicjusz

Cashback

Hej wszystkim , jestem ciekaw czy ktoś w ostatnim tygodniu miał również problemy z formularzem cashback ? Otórz od 10 dni próbuję uzyskać zwrot za zakupiony obiektyw , jednak formularz jest totalnym bublem i wyskakuje błąd ... Pisałem i dzwoniłem do sony w sprawie jakiego kolwiek wsparcia.... hmm pierwszy raz się z czymś takim spotykam bo nikt nie udzielił mi żadnej konkretnej odpowiedzi ani nie wykazał większego zainteresowania / Może wydać się dziwne ale jest prawdziwe !  w moim przypadku ponieważ ta promocja jest do 2 lutego jesli mi się nie uda przejśc przez ten "cyrk" idę zwrócić obiektyw - ale pierwszy raz spotykam się z takimi .... nawet nie wiem jak to nazwać .... jestem ciekaw co inni bo wiem że ten problem dotyczy wielu osób !  Pozdro Krzysztof

64 ODPOW. 64
vbstudiosklep
Poszukiwacz

To samo ja mam takze nie moge zarejestrowac numerów. Na poczatku kazali mi  zarejestrowac jako kit pozniej jako video. Teraz nie moge wogole zarejestrowac numerów ktore wczesniej przechodzily w rejestracji. Nigdy wiecej nie skorzystam z tej marki . Ludzi ktorzy obsluguja infolinie to mam wrazenie z z łapanki .

Malins2000
Nowicjusz

Miał ktoś ostanio problem z otwarciem formularza w ogóle? 
Podczas wpisywania loginu i hasła, którymi loguje się na konto sony, dostaję informację po litewsku (?!) że złe dane: login i/lub hasło.

więc nawet nie mam już teraz możliwości spróbowania zarejestrowania mojego aparatu... 😞

ARASHI92
Poszukiwacz

Dokładnie mam to samo co opisujesz wyżej. TA PROMOCJA TO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. SONY MA PROMOCJE KTORE NIE DZIALAJĄ !!!!!!!!!!!!! PISZE MAILE ALE KAZDY ZAPEWNIA ZE TO JEST ROZWIĄZYWANE A NIE JEST BO NIC NIE DZIALA. 30.07 KONCZY SIE PROMOCJA I NIC SIE JUZ NIE DOSTANIE. !!!!

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

No cóż, niektórym wydaje się, że nadal PO jest przy korycie i takie oszustwa mogą przechodzić…

W sklepach, które oferują tą lipną promocję można zamieścić recenzję sprzętu. I tak na przykład ktoś oszukany na takim dajmy na to A7RII mógłby pod tym sprzętem o tym napisać.

Potencjalny klient na pewno czyta wszelakie recenzje, więc ostrzeżenie w takiej formie na pewno dotrze do potencjalnego jelenia

AnnaBar.9
Nowicjusz

Ta promocja to wielkie oszustwo!

Też miałam problem z formularzem ale po kilkunastu próbach udało się zarejestrowac obiektyw.

Po około 2 tygodniach dostałam email od supportu, żebym wysłała im jeszcze raz wycietą naklejke z opakowania.

Pomyślałam sobie ok, może coś przycięłam na zdjęciu i wysłałam im jeszcze raz.

Następnie po około znowu 2 tygodniach kolejny email o tej samej treści. Zastanawiałam się o co chodzi, czy email do nich nie doszedł? Ale przecież wysłałam, więc pomyślałam sobie że to jakiś automat. Następnie dostałamkolejnego emaila, że nie spełniłam warunków promocji i cashback nie będzie mi wypłacony!

Napisalam do nich że przecież wysłąłam im już zdjęcie wyciętej naklejki! 

W odpowiedzi napisali mi że " prosiliśmy o zdjęcie naklejki wyciętej z opakowania, niestety wysyłała Pani tylko wycięte zdjęcie naklejki". Czy w supporcie pracują kretyni się pytam?? Jak można po zdjęciu wnioskować że naklejka nie była wycięta? Może powinnam im wysłać zdjęcie jak wycinam tą naklejkę?

Nie spodziewałam się tego po SONY! Wszystkim będę odradzać tą firmę! Jak można w tak bezczelny sposób oszukiwać klientów? Promocje robione tylko żeby zwiększyć sprzedaż!

Ja sprawę zgłosiłam do UOKiKu a jak będzie trzeba to nawet zgłoszę do sądu. Obiektyw SONEgo kupiłam tylko z powodu cashbacku, zdecydowałabym sie na innny gdybym wiedziała, że z tym zwrotem pieniędzy to ściema.

profile.country.PL.title
daniels.sokol
Użytkownik

Ja w dniu dzisiejszym otrzymałem info od :customersupport.pl@eu.sony.com , że promocja się skończyła zgodnie z regulaminem itd.

Ale ja tego nie pozostawie bez echa - myśle, że gdybyśmy się zebrali w grupę i złożyli zawiadomienie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów to byśmy coś "ugrali".

 

Wpisy na oficjalnym forum poświadczają, że SONY uniemożliwiło nam poprawne zgłoszenie w okresie kiedy promocja trwała.

 

Co myślicie o tym pomyśle?

 

Zapraszam do zapisania się do grupy poszkodowanych na fb :  "sony cashback poszkodowani 2018"

https://www.facebook.com/groups/728688097477702/

profile.country.PL.title
januszczuper
Poszukiwacz

Ja z kolei czekam już 1,5 miesiąca na przelew za kupiony aparat. Na infolinii nic nie wiedzą, kiedy będzie wykonany przelew. Każą czekać. Jedni mówią,że lada dzień, minęło kilka dni i nadal nic nie ma. 

Tagi (1)
profile.country.PL.title
Grzyp.6
Poszukiwacz

Witam,

też mam problem z formularzem cashback..

mianowicie, po wypełnieniu danych dostaje komunikat: "Podana data zakupu nie upoważnia Cię do wzięcia udziału w promocji"

aparat a6300 kit kupionu 02.10.2018 a promocja jest od 28.09.2018, więc nie rozumiem w czym jest problem, data wybierana z kalendarza w formularzu... 

Jeśli okaże się że nie mogę skorzystać z promocji zwracam sprzęt do sklepu...

 

Prosiłbym o odpowiedź w temacie

 

 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, do supportu otrzymaliśmy nastepującą odpowiedź.

Zgodnie z regulaminem promocji można zgłaszać produkty zakupione w okresie od 28/09/2018 do 03/02/2019, a same wnioski będą przyjmowane do 17/02/2019. Nie ma ograniczeń w przypadku początku rejestracji, więc sytuacja została zgłoszona jako błąd na stronie Cashback. Proszę o cierpliwość, problem niebawem powinien zostać rozwiązany, a sama rejestracja będzie możliwa.

profile.country.PL.title
bosiu74
Nowicjusz

Też miałem ten sam problem. Kupiłem A7 II w dniu 8.10.2018. Późnym wieczorem po wypełnieniu formularza wyskakiwał ten sam komunikat, że data nie łapie się na promocję. Spróbowałem rano 9.10.2018 i poszło. Parę godzin później dostałem maila z potwierdzeniem i dzień później kasa (700 zł) była na koncie. Może problem jest jak się wieczorem lub w nocy wypełnia.