anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dlaczego wybraliście SONY

OsiRis-----
Początkujący

Dlaczego wybraliście SONY

Kupiłeś laptopa, bo ktoś zachwalał go w internecie? Armię osób, która będzie polecała telewizory, książki czy telefony, można dziś wynająć za grosze...

Monika Czaplicka, studentka socjologii, przez rok na różnych forach i w przeróżnych blogach podszywała się pod internautów robiących zakupy. Udawała dzieci, kobiety, mężczyzn - w zależności od potrzeb. Każda "jej" postać na czymś się znała, coś testowała lub rekomendowała. Czaplicka dziennie pisała po sto postów. O batonikach, jogurtach i chipsach. W komentarzach zachwalała odtwarzacze MP3, których nie używała, zachęcała do książek, których nie czytała, rozpływała się nad filmami, których nie obejrzała. ..

więcej na Gazeta.pl

zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?
ilu tu jest takich "doradzaczy" ?
i w co tu wierzyć?

58 ODPOW. 58
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

OsiRis napisał(a):

zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?


Ja zanim kupiłem alfę to kierowałem przez jakieś 20 minut moim Seatem :smileyhappy:

Creatoor
Początkujący

OsiRis napisał(a):


zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?



Ja kierowałem Fordem :smileyugeek:

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

OsiRis napisał(a):


zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?
ilu tu jest takich "doradzaczy" ?
i w co tu wierzyć?


Ja piechtolotem :smileyhappy:

Sentymentem do KM ek :smileyrolleyes: i do jej szklarni :smileymrgreen:
Ja nie kierowałem się opinią żadnych "doradzaczy" :smileyhappy:
Kierowałem się własnym (małym :P )doświadczeniem :) i zainteresowaniem ;)
Zanim wybrałem moją Alfę porównałem ją z konkurentami i ona wygrała :D
Teraz tylko używać ją z przyjemnością ;) :) :D :smileymrgreen:

Pozdrawia Starosta :grin:
King69-----
Początkujący

Creatoor napisał(a):

OsiRis napisał(a):


zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?



A mną kierowała Irena tzn. moja żona.

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Witam
Kierowała mną, stara jak świat zasada przyzwyczajenia do firmy. Mam kamery Sony. Są nie do zdarcia. Miałem też i inny sprzęt Sony i też był ok. Zaufanie do firmy. Oczywiście kierowałem się też i innymi wskazówkami. Przetworniki obrazu - Sony ma je doskonałe. Firmy , które wykupiono by na bazie tego budować aparaty Sonego , też były dobre. Kierowałem się też ceną, sensowną . Za te pieniądze inne firmy oferowały dużo mniej, więc to też był plus. Szukałem też aparatu , który by ,,leżał ,, mi w ręce i tu też trafiłem. Sama zaś obsługa wydała mi się intuicyjna. Nie zawiodłem się . Mam frajdę z zabawy w fotografię.
Pozdrawiam.
Jan

bikmen
Początkujący

a ja dlaczego wybrałem alfę?
to mój 3ci aparat sony wcześniej 2 kompakty (s600 i h5) z obydwu byłem zadowolony i obydwa mnie nie zawiodły alfę 300 mam od końca listopada chyba i też mnie nie rozczarowała!!!
już chyba z rok jak chciałem coś lepszego kupić i gdy jechałem na sezonową robotę do francji to wiedziałem na co zarabiam i 3 miesiące przeglądałem aparaty różnych gigantów foto bo miałem dostęp do neta.. chciałem przeznaczyć na aparat tyle ile przeznaczyłem na alfę więc cena na duży plus... czytałem testy i opinie z testów wynikało że aparat wart jest siebie odpadł nikon d60 myślałem też o canonach ale też za tą cenę wolałem alfę.. denerwują mnie opinie różnych nikoniarzy i canoniarzy gdzie wręcz bluźnią o sony a sony staje się według mnie poważnym konkurentem tych "gigantów" i nie ma co się z tego śmiać bo aparaty z dolnej półki są po prostu świetne (nie wiem jak te z górnej) i mimo iż canon czy nikon mają bogatą historię to soniak myślę że nadrobi to niebawem techniką ale w sumie to jest dziecko legendarnej minolty tak że można sobie zadać pytanie czy sony rzeczywiście nie jest bogate w doświadczenia???
kolejny plus to szkiełka minolty można je nabyć za w miarę już rozsądną cenę jeśli chodzi o mnie to dla mnie jest to wręcz wybawienie nie mając funduszy na wzbogacanie swojego warsztatu fotograficznego... do kita dokupiłem sobie flinte i jestem z niej strasznie zadowolony w przyszłości jak uda się zarobić coś więcej kaski bym mógł sobie pozwolić na jakiś zakup to będzie to stałka minolty 50/1,7
sony dla mnie bomba!!!

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

Założyłem, że moje wydatki fotograficzne nie przekroczę łącznie 3000 zł.
Za alfę 200 z kitem , kartą i Tamrona zapłaciłem dotąd 1700 zł.Jak dokupię SAL f 1,4/50, to w zależności od ceny może jeszcze starczy na torbę.Póki co czekam jeszcze na zapowiedziane obiektywy, które miały się właśnie "objawić" na targach w Las Vegas, to może wezmę budżetową pięćdziesiątkę i coś jeszcze. ;)
Wydaje mi się, że poza Sonym bym tyle nie otrzymał.

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

stabilizacja, dobre szkła... no i perspektywa rozwoju :-)
http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=18&t=1589

OsiRis-----
Początkujący

a ja myślałem że post umrze śmiercią postępową ;)
dobra teraz ja
dlaczego? chyba jestem jedyny który kupił aparat do lampy błyskowej - dokładnie :) wcześniej miałem M Dynax 5 +hsd 3600 program, poczciwy Dynax stał się za drogi w eksploatacji kupiłem H5. Wpieniał mnie czas ładowania lampy co również wqr..o osoby pozujące do zdjęć . Już owymi czasy uwagę zwróciła mi @100 ale jakoś się nie mogłem zebrać w sumie droga była -troszkę czasu minęło dołożyli Live view był to drugi argument na tak dla tego lustra- urabianie żony i kupiłem @300

pozdrawiam
K.