anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dlaczego wybraliście SONY

OsiRis-----
Początkujący

Dlaczego wybraliście SONY

Kupiłeś laptopa, bo ktoś zachwalał go w internecie? Armię osób, która będzie polecała telewizory, książki czy telefony, można dziś wynająć za grosze...

Monika Czaplicka, studentka socjologii, przez rok na różnych forach i w przeróżnych blogach podszywała się pod internautów robiących zakupy. Udawała dzieci, kobiety, mężczyzn - w zależności od potrzeb. Każda "jej" postać na czymś się znała, coś testowała lub rekomendowała. Czaplicka dziennie pisała po sto postów. O batonikach, jogurtach i chipsach. W komentarzach zachwalała odtwarzacze MP3, których nie używała, zachęcała do książek, których nie czytała, rozpływała się nad filmami, których nie obejrzała. ..

więcej na Gazeta.pl

zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?
ilu tu jest takich "doradzaczy" ?
i w co tu wierzyć?

58 ODPOW. 58
profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

acinloop napisał(a):

buzz czemu taki niedosyt??? Sony na dla każdego coś dobrego ;)



Obecne puszki nie spelniaja moich oczekiwan. Nie bede sie rozwodzil na ten temat, bo juz przedstawialem swoje zdanie i argumenty na forach dotyczacych konkretnych modeli.

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

buzz napisał(a):

Obecne puszki nie spelniaja moich oczekiwan


To trzeba było kupić sprzęt z systemu który spełnił by Twoje oczekiwania a nie dokupywać puszki do obiektywu.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

"Dobrych zdjec nie zrobisz Canonem, Nikonem, Pentaxem czy Sony - tylko glowa i umiejetnosciami. "

Bardzo fajny podpis :thumbsup:
PAMIĘTAJMY O TYM ....

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Dokladnie tak!
Dobre zdjecie nie zalezy od sprzetu... On moze tylko uwydatniac braki fotografa. Ja nie jestem idealny, a brakow mam cale mnostwo.

Azazel-----
Początkujący

acinloop napisał(a):

buzz napisał(a):

Obecne puszki nie spelniaja moich oczekiwan


To trzeba było kupić sprzęt z systemu który spełnił by Twoje oczekiwania a nie dokupywać puszki do obiektywu.



Yyy...ale przecież można pokusić się o stwierdzenie, że w fotografii to szkła są "ważniejsze":)
Ja nie widzę nic złego w szukaniu optymalnego zestawu szkieł dla siebie, i dopiero dobieraniu do tego korpusu. Myślimy wtedy przecież o systemie, a nie samym aparacie ;)
A jeśli z czasem okazuje się że ów aparat nam nie pasuje, zamiast ułatwiać "przeszkadza" troszeczkę - to (wstępna) decyzja buzz'a wydaje mi się naturalna;)

System Sonego ma mnóstwo zalet, sporo rzeczy których próżno szukać u konkurencji - niemniej również nie jest idealny i ciężko by odpowiadał każdemu ;)
A jak chłopaki wyżej piszą - dobre zdjęcie powstaje w naszej głowie, aparat ma nie przeszkadzać zarejestrować je tak jak byśmy tego chcieli;)

P.S. - Sorry za off-top.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Kiedys mowilem do zonki ze chcialbym lepszy aparat niz zwykly kompakt-chcialem lustrzanke ale mi mowi ze drogie to wszystko-a ja ze ma racje,potem chciala mi w prezencie kupic uzywke ale kosztowaly tez sporo-około 800zł-nie chciala dac wiecej zebym nie znudzil sie-sam mowilem ze nie wiem czy bed eumial i wogole ale czasem czytałem co i jak-Sony lubie ta marke i tez nie ukrywam czytałem i widzialem ceny okolo 1700-2000zł za alfe 200,wiec mowie moze kiedys-raz przydadkiem w sklepie bylismy i zobaczylismy duza promocje-tez aparat za 1000zł plus karta pamiecie gratis wiec zona mowi-BIERZEMY-i nie zaluje bo jednak polubiłem ta zabawke -caly czas sie ucze i cwicze-wciaga-cel JAK NAJLEPSZE FOTO -Ktore mi sie spodoba i tym ktorym pokaze.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Tadeusz napisał(a):

...gdy ...ście lat temu wybierałem aparat, następcę Zenita, ranking wygrała Minolta :thumbsup:
I tak już zostało. I nie żałuję, i nie zamieniłbym na inny 8-)



U mnie tak samo.

spolBushman1wjbfb
Początkujący

BO TAK!!

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Bushman napisał(a):

BO TAK!!


Masz znp? :smileyhappy:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Strix-----
Poszukiwacz

Alfa wybrała mnie..........musiałem sie podporządkować :tongue_winking: