anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dlaczego wybraliście SONY

OsiRis-----
Początkujący

Dlaczego wybraliście SONY

Kupiłeś laptopa, bo ktoś zachwalał go w internecie? Armię osób, która będzie polecała telewizory, książki czy telefony, można dziś wynająć za grosze...

Monika Czaplicka, studentka socjologii, przez rok na różnych forach i w przeróżnych blogach podszywała się pod internautów robiących zakupy. Udawała dzieci, kobiety, mężczyzn - w zależności od potrzeb. Każda "jej" postać na czymś się znała, coś testowała lub rekomendowała. Czaplicka dziennie pisała po sto postów. O batonikach, jogurtach i chipsach. W komentarzach zachwalała odtwarzacze MP3, których nie używała, zachęcała do książek, których nie czytała, rozpływała się nad filmami, których nie obejrzała. ..

więcej na Gazeta.pl

zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?
ilu tu jest takich "doradzaczy" ?
i w co tu wierzyć?

58 ODPOW. 58
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Wybrałam Sony, bo najbardziej mi się podobał. I jeszcze dlatego, że prawie wszyscy mówili, że Nikon i Canon są najlepsze - taka już jestem przewrotna. No i o kupnie zadecydował ruchomy wyświetlacz, bo w kiecce nie będę leżała na płask na ziemi.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Ogólnie odpowiada mi ta firma i podejście do klienta;)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Po 1 bo Tata nalalegał"bo stabilizacja w korpusie, bo tanio"
Po 2 bo Olympus mi się ni hoya dobrze nie kojarzył
Po 3 bo w C i N mi rozkład przycisków nie pasował.
Wybrałem i nie żałuję.

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

U mnie budżet przy kupnie był okrojony ;)
Nikon odpadł w przedbiegach bo nie miał śrubokręta w tanich body i nie można było starszych szkieł podpiąć Canon 1000 do kitu a 400D za drogi :c7 a tak dostałem fajne Body ze stabilizacją i zostało kasy na 2 obiektyw :)
Zakupu nie żałuje bo jak się zna wady to aparacik świetny stare szkła Minolty też a co najważniejsze poznałem masę pozytywnie zakręconych osób powiązanych z Sony :D

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

... no i jesteśmy tutaj na forum :D

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Dlaczego SONY
bo pierwsza lustrzanka jaką miałem w rękach na dłużej niż parę minut to była A100 i bardzo mi się spodobała
no i gdzie ja znajdę drugą taką za taką cenę ? :D
i forum :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

no właśnie to forum... :slight_smile:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Dlaczego Sony?
Bo to jest taka kontynuacja. Od ok. 15 lat fotografuję Minoltami. Co prawda żadnych super obiektywów nie mam w systemie więc i przesiadka nie byłaby kosztowna ale jakaś taka nostalgia. Poza tym forum. I KKM i SonyForum (czytam je od pierwszego dnia). No i tak nastało Sony. A czy to ważne jakim aparatem nie umie się robić zdjęć :D ?

nismo-----
Początkujący

piotruso napisał(a):

Co prawda żadnych super obiektywów nie mam w systemie więc i przesiadka nie byłaby kosztowna



Przecież obiektywy z minolty pasują do sony.

Co do tematu to sony wybrałem dlatego:
- pasujące obiektywy minolty
- znakomite zeiss'y
- bo N i C w tej cenie nie oferuje tyle co sony
Znajomi odciągali mnie od decyzji kupna alfy, ale dobrze, że ich nie posłuchałem bo w alfie pasuje mi prawie wszystko.

wratislavian
Początkujący

nismo napisał(a):

piotruso napisał(a):

Co prawda żadnych super obiektywów nie mam w systemie więc i przesiadka nie byłaby kosztowna



Przecież obiektywy z minolty pasują do sony.


musisz popracować nad czytaniem ze zrozumieniem;p

nismo napisał(a):

- znakomite zeiss'y


jeżeli chodzi o stałki to święta racja. jednak mają swoją cene...

nismo napisał(a):

bo N i C w tej cenie nie oferuje tyle co sony


jest też druga strona medalu. na każdy obiektyw sonego znajdziesz z konkurencyjnej stajni odpowiednik tylko, że tańszy. Ty zdaje się piszesz o body. to tak.


ja wybrałem sony bo aparat fajnie wyglądał i był tani:) nie żałuje.