anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gadżety alpha

m4rYjUsh3k
Początkujący

Gadżety alpha

Wie ktoś może gdzie można dostać lub kupić jakąś odzież że tak powiem np. kurtkę, koszulę, czapkę z logiem Sony Alpha?.

120 ODPOW. 120
witmann
Początkujący

Trzeba jeździć na plenery KKMu - przy odrobinie szczęścia można trafić na plener, na którym Foto Team "rzuca" nową partię gadżetów :nauseated_face:

m4rYjUsh3k
Początkujący

A w jakiś inny sposób?. Ostatnio kurier z DHL jak mi dostarczał paczkę to zauważyłem że na sobie miał kurtkę Sony Alpha i mówił że kupił przez neta ale dokładnie nie powiedział.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Bo czasem ktoś coś wrzuci, a to koszulkę a to smycz, trzeba zapolować.

m4rYjUsh3k
Początkujący

A znacie może jakieś strony na których wam się coś obiło o gadżetach sony alfa?.

camelfoto
Początkujący

Jak byś gdzieś natrafił na kurtkę albo lepiej koszulę to daj znać :)

m4rYjUsh3k
Początkujący

No właśnie też szukam

WOiOwnik
Początkujący

dewiańci :smileytwisted:

profile.country.pl_PL.title
Arkady78
Początkujący

Witaj.

Mam dla Ciebie trzy rozwiazania.

1. Rób regularnie zakupy w CS albo jak teraz wymyślili SONY CENTRE (brzmi światowo nieprawdaż ?) I napomknij sprzedawcy który będzie Cię obsługiwał, że zbierasz wszystko co związane z ALFA. Myśle że dobry sprzedawca będzie o Tobie pamiętał.

2. Zatrudnij się w którymś SONY CENTRE lub innym sklepie który oferuje SONY'ego.

3. Ostatnie ale za to najpewniejsze, złóż u mnie zamówienie do wyboru tekstylia, ceramika, art. piśmiennicze wszystko co Ci przyjdzie do głowy. :-)

Pozdrawiam.
A.

kux-----
Początkujący

ewentualnie mozna zrobic jeszcze cos bardzo ale to bardzo odjechanego i otrzymac jakiś gadźecik w nagrodę..... :slight_smile: