anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gdzie trzymacie swoje zdjęcia.

profile.country.PL.title
radoslawo
Poszukiwacz

Gdzie trzymacie swoje zdjęcia.

Hej 

Zawsze to był dla mnie temat na topie poniewaz mam ich trochę od 2001 roku i długo trzymałem je na komputerze do pierwszej awarii(odzyskałem znaczna cześć) potem dysk zewnętrzny co tez nie do końca wygodne. Wcześniej kiedy Flickr był darmowy to tam miałem swoją kopie. Obecnie płace za ICloud i awaryjnie słabsze kopie w zdjęciach Google. Dużo pstrykam telefonem dlatego jest to dla mnie wygodna opcja. Zdjęcia mam wszędzie i zawsze. 
Moze Wy macie jakieś fajne pomysły na magazyny zdjęć? Zachęcam do dyskusji😉

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
dadukow
Poszukiwacz

Cześć, ja dawno temu wymyśliłem sobie taki sposób, że w komputerze stacjonarnym mam 1 HDD na zdjęcia, 2 HDD na filmy. Dodatkowo zdjęcia trzymam w laptopie i na 2 stacjonarnym dodatkowym dysku. 

Na koniec mam podpinany dysk w kieszeń kompa na filmy i zdjęcia, który podłączam tylko do dogrania tego czego nie ma na dysku. Można co jakiś czas wypalać płyty DVD lub BD. Coś przetrwa? wszystko paść nie może.

A oczywiście co jakiś czas trzeba aktualizować, i tyle.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Aleksander_
Użytkownik

Dla mnie najbardziej sprawdza się One Drive, gdyż wychodzi najtaniej (ok 170zł rocznie + gratis paczka użytecznych apek Office) i wszystko nieźle działa przenoszą się tagi zdjęć itp. Mam tam 1TB i po dwóch latach zajęte 300GB (95% zdjęcia, RAW + JPEG po edycji). Dodatkowo wspieram sie iCloud, ale traktuje to jako wsparcie 50GB głównie do synchronizacji zdjęć bezprzewodowo, jak kończe fotki to zrzucam zdjecia na telefon, a w domu po chwili mam wszystko na kompie :slight_smile:

+ do tego całość na dysk SSD zewnętrznym na którym robię edycje

+ całość zarchiwizowana na HDD zewnętrznym