anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moje szczęścia

profile.country.pl_PL.title
izapodobinska
Początkujący

moje szczęścia

jestem tu nowa pomyliłam się i dodałam zdjęcia nie tam gdzie trzeba więc robię to ponownie proszę o opinie

10 ODPOW. 10
Karol777
Początkujący

Hmmm no zwykłe zdjęcia bez przemyślenia...Zwłaszcza jeśli chodzi o te w zlewie. Tło jest wręcz okropne. Te na dole lepsze. Chyba jednak bardziej zależało Ci żeby pochwalić się dzieckiem niż zrobić dobre zdjęcie? ;)

profile.country.pl_PL.title
izapodobinska
Początkujący

:slight_smile: no chyba nie czytasz ja fotografuje dzieci tło nie jest ważne a nie myśl sobie,że wsadziłam specialnie dzieciaka do zlewu poprostu byla taka sytuacja więc ja ją wykorzystałam i zrobiłam zdjęcie

Karol777
Początkujący

:lol: no chyba nie czytasz ja fotografuje dzieci tło nie jest ważne a nie myśl sobie,że wsadziłam specialnie dzieciaka do zlewu poprostu byla taka sytuacja więc ja ją wykorzystałam i zrobiłam zdjęcie



Dlaczego uważasz, że tło nie jest ważne? Tło jest bardzo ważne bez względu na to co się fotografuje! A brzydkie tło potrafi popsuć całe zdjęcie. Myślę, że jak się chce zrobić dobre zdjęcie to trzeba zadbać o wszystko. Wytłumacz mi proszę dlaczego uważasz, że jak się fotografuje dzieci to nie trzeba dbać o tło? Bo ja tego nie rozumiem.
Takie zdjęcia jakie zrobiłaś to bardziej pamiatkowe są dla Ciebie, żeby pokazać dziecki w przyszłości, ale nie do publikacji...Bo nie ma na nich nic szczególnego. Zwykły pstryk i już. Zobacz ile rzeczy jest na nich które odwracają uwagę od głównego obiektu? Sam ładny uśmiech dziecka nie wystarczy...

profile.country.pl_PL.title
izapodobinska
Początkujący

ok to Twoja opinia ja jestem tylko amatorem bede sie starac robic coraz to lepsze fotki

profile.country.pl_PL.title
izapodobinska
Początkujący

ok

Judith-----
Początkujący

Iza Tak tylko prywatnie- nie boisz się wklejac nagiego dziecka :question: - zdjęcie można wykadrować- sieć to dośc specyficzne miejsce- nie mówię że ktoś na tym forum ma takie nie inne zamiary, ale jak to mówią strzeżonego.......

I powiem szczerze zgadzam się z Karolem 777- co do tła- poza tym to forum gdzie oceniane są zdjęcia, ekspozycja, kadr, ostrość i inne parametry- nikt nie twierdzi że dziecka nie masz slicznego ale na forum o fotografi ocenia się fotografię.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Zgadzam się z Judith i Karolem 777 zastanów się czy to dobry pomysł wrzucac na publiczne forum tak prywatne zdjecia :shock: ,tez mam dzieci ale bym sie nie odważyła :flushed: biorac pod uwage fakt, że można pobrac twoje focie i zrobic z nimi co sie chce
Przepraszam jeśli Cię uraziłam ale taka jest rzeczywistość :cry:


zmiana specjalnie dla Ciebie

profile.country.pl_PL.title
izapodobinska
Początkujący

no to pochwalcie się swoimi fotami

Judith-----
Początkujący

Nie za bardzo rozumiem twoje podejście. Mam wrażenie że jesteś zła, że ktoś cię skrytykował. Mogę się mylić - jeżeli tak to przepraszam. Ja wklejalam swoje fotografie na innych forach i również je krytykowano- po to je wklejałam- nie kleja się zdjęć na forum o fotografi żeby ktoś napisał- " booziu jaki śliczniutki" takie zdjęcia kleja się na forum o dzieciach. Tu są ludzie którzy zajmują się zdjęciami, sprzętem itp. oni wypowiedzą się na temat zdjęcia i jego warsztatu. I nie ma się co gniewać. ;)
Rozumiem że podchodisz emocjonalnie do zdjęć bo to twoje dziecko- to normalne , ale jego nikt nie krytykuje.