anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NARESZCIE !

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

NARESZCIE !

17 ODPOW. 17
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Z Jacka domowej strony: artysta, fotograf i popularyzator fotografii [...] operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz.[...] fotografia podróżnicza, dokumentalna, motoryzacyjna, a także fotografia reklamowa.

A teraz ode mnie: dla wielu ludzi z forum znajomy, kolega, kompan. Dlatego Szfendak mając informacje, które nie dla wszystkich są znane (ja o tym nie wiedziałem, znaczy się o książce, bo, że spotkam Jacka na targach w Łodzi to wiedziałem) podaje je.


Karol, a Ty będziesz na MTŁ? Kiedy?

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Piotrze będziemy w sobotę bo nie odpuszczę okazji kupienia książki z autografem a do tego chcę się spotkać ze znajomymi między innymi z Markiem Poźniakiem bo nie widziałem się z nim od czasu gdy objął katedrę w Łodzi i się doń wyprowadził z Emilką

profile.country.pl_PL.title
popoo1
Nowicjusz

pytam bo nie znam gościa, ale jeśli to jest jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji i ten kto nie zna typa, ten się nie nadaje do dyskusji to ja dziękuję za takie forum i takich użytkowników!

gość chyba musi być jakąś gwiazdą skoro tak go gloryfikujesz i reklamujesz


profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

popoo1 wrote:


pytam bo nie znam gościa, ale jeśli to jest jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji i ten kto nie zna typa, ten się nie nadaje do dyskusji to ja dziękuję za takie forum i takich użytkowników!

gość chyba musi być jakąś gwiazdą skoro tak go gloryfikujesz i reklamujesz


Nie unoś się tak. Karol może trochę zbyt impulsywnie odpisał ale Ty też nie włożyłeś żadnej pracy aby się co nieco dowiedzieć. Gdy jechaliśmy na jakiś plener i organizator zapowiedział, że jednym z gości / prelegentów będzie Bartek Jurecki to zamiast zasypać organizatora pytaniami o gościa postarałem się poszukać wiadomości o nim, obejrzeć zdjęcia, jakie robi a potem ... nie miałem już pytań do organizatora tylko do Bartka podczas pleneru o jego fotografie i jego warsztat. Podobnie było z Boneckim. Najpierw na którymś forum usłyszałęm nazwisko, poszukałem informacji o nim, zobaczyłem zdjęcia i gdyby wtedy sprzedawał książkę to wiedziałbym, czy ją kupić, czy warto stać po autograf itp. A że teraz znam jego zdjęcia i dodatkowo przed wydaniem książki poznałem go osobiście to stanę po autograf.

profile.country.pl_PL.title
popoo1
Nowicjusz

a od czego jest forum dyskusyjne? ktoś zadaje pytania - ktoś odpowiada. Zapytałem ale żałuję. Bo widzę że to jakiś wasz vip i co by nie sprzedawał to byście kupili.







Message was edited by: popoo1

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Nie, to nie jest (przynajmniej dla mnie) vip. Ale znam człowieka i dodatkowo podobają mi się jego zdjęcia z Dakaru, zdjęcia motoryzacyjne ze studia. Więc kupię jego książkę.

I nie jest to pierwszy przypadek, kiedy kupiłem książkę (czy nawet album) i poprosiłem o autograf. Na forum jest kilka osób, które wydały swoje prace. Podobnie jest z wystawami - też ludzie ogłaszają, że organizują wystawy, prelekcje, spotkania i często chodzę na nie nie dlatego, że kogoś uważam za vip-a ale podobają mi się jego prace a przez to, że znam daną osobę to staram się dodatkowo z nią spotkać i osobiście pogratulować, porozmawiać (z osobami nieznajomymi mam problem, bo jestem nieśmiały :smileybag: więc nie napinam się na wernisaże czy6 osobiste spotkania).

Masz rację, forum dyskusyjne jest od dyskutowania na różne tematy. Ale nie każdy chce czy też musi odpowiadać na pytania, na które odpowiedź znajdzie się w pierwszym linku po wpisaniu w google nazwiska.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

SZFENDAK wrote:


Piotrze będziemy w sobotę bo nie odpuszczę okazji kupienia książki z autografem a do tego chcę się spotkać ze znajomymi między innymi z Markiem Poźniakiem bo nie widziałem się z nim od czasu gdy objął katedrę w Łodzi i się doń wyprowadził z Emilką

No to szkoda : ( . Ja przymierzam się do wizyty w piątek (jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy).

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Po ilości postów widać że jesteś młodym urzytkownikiem tego forum i nie bardzo orientujesz się w tym co tu ma miejsce, a mnie się nie chce tłumaczyć wszystkiego bo robiłem to przez ponad trzy lata jako moderator tego forum. Ale wytłumaczę

Jacek Bonecki jest oficjalnym ambasadorem firmy SONY w dziale aparatów cyfrowych. Informację na ten temat znajdziesz klikając - Strona główna- Społeczność - Społeczność - Świat fotografii - następnie czwarte u góry - Ambasadorzy. Znajdziesz tam pięciu znanych fotografów którzy oficjanie reprezentują firmę i jej produkty i wszyscy będą obecni na targach w Łodzi