anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy podział w dziale „Lustrzanki”

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Nowy podział w dziale „Lustrzanki”

W związku z licznymi głosami, jakie otrzymałem, dział „Lustrzanki” został podzielony na poszczególne modle aparatów. Napisane posty zostały przeniesione do konkretnych kategorii. Bardzo dziękuje SZFENDAK-owi za pomoc w tworzeniu forum.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
8 ODPOW. 8
czorny-----
Początkujący

Jeśli wolno mieć sugestie :) To z tego co do tej pory widać, przydałby się nowy dział: "pomagamy w wyborze" czy coś w tym stylu. "Większość" (a z całą pewnością dużo) postów dotyczy chęci udzielenia odpowiedzi na pytania związane z wyborem danego produktu. Z marketingowego punktu widzenia to było by dobre posuniecie ;)

witmann
Początkujący

Powiem więcej - dział z poradami zakupowymi podzielony na body, szkła i akcesoria.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Dziękuje za rady. :)
Rozważymy propozycje nowych kategorii. W obecnej chwili powstała dodatkowa kategoria dla działu „obiektywy”, zapraszam:

http://www.forum.sony.pl/viewforum.php?f=41

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
wratislavian
Początkujący

pewnie smęce ale przydaloby sie kilka styli do forum. mozliwe ze obecny styl jest z gory narzucony przez sony. jezeli nie, to z chęcia zmienilbym na jakis inny:)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja mam prośbę do Moderatorów...może by takie lekkie sprzątanie na forum zrobić, bo troszku nam się tutaj "bałagan" ;) robi

wratislavian
Początkujący

Lajam napisał(a):

Ja mam prośbę do Moderatorów...może by takie lekkie sprzątanie na forum zrobić, bo troszku nam się tutaj "bałagan" ;) robi



o toto tez :)
trzech moderatorow to chyba troszke malo jak na to forum:>

Kulfon-----
Początkujący

Może wybierzemy dodatkowych moderatorów w drodze głosowania?

Moglibyśmy zgłosić kandydatury naszych koleżanek/kolegów z forum i oddawać na nich głosy.
Widać, że jest grupa użytkowników bardzo aktywnych na tym forum. Być może mieliby czas i ochotę na moderowanie.

Chyba SONY nie miałoby nic przeciw temu, prawda?

wratislavian
Początkujący

jest to jakiś pomysł bo grono użytkownikow rosnie, a i wolontariusze by sie znalezli.