anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pasek - Gdzie taki dostane ?

MaksymilianJ
Poszukiwacz

Pasek - Gdzie taki dostane ?

Witam jak w temacie chodzi mi o paseczek z tego zdjęcia http://megamag.pl/wp-content/uploads/2015/01/Sony-A7R-5-1240x795.jpg wyglada fajnie w połączeniu z a7r i nie wiem gdzie szukać , już chyba całe allegro przeszukałem i sklepy z foto . Może źle szukam .

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

hej, a próbowałeś zapytać autora tematu z którego jest to zdjęcie? poszukaj pasków firmy matin oni robią całe skórzane cienkie paski.

MaksymilianJ
Poszukiwacz

Nie da się tam nawet skomentować a co dopiero wysłać wiadomość do autora . Także nie wiem

 

*** to podobne ale wątpie bym podpiął pod sony a7

 

Powód edycji: post zawierał link do strony komercyjnej, co jest niezgodne z regulaminem forum.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

na zdjęciu jest nex więc raczej nie powinno być problemu. Jest jeszcze lepsze rozwiązanie idź z aparatem do rymarza albo zakładu robiącego np torebki dla kobiet i zrób sobie pasek do aparatu z kawałka skóry.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ten pasek wygląda mi na przerobioną smycz dla psa. Mam bardzo podobną smyczkę z czasów jak mój pies był szczeniakiem.

 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Lajam w artykule, z którego jest to zdjęcie autor pisze, że kupił pasek i znalazłem kilka bardzo podobnych w USA 40$ za pasek :wink: myślę, że zrobienie sobie takie paska wyjdzie zdecydowanie taniej.

Szerszen
Poszukiwacz

Dokłądnei najlepszym rozwiazanei będzie zagadać do kaletnika, który bez problemu zrobi Ci taki pasek.

____________________________

https://office365.senetic.pl/

profile.country.PL.title
stgraje
Poszukiwacz

Jedynie taki znalazłem ****  jeżeli chodzi Tobie głównie o kolor...

 

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym, co jest sprzeczne z Regulaminem forum.