anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PlayMemories Home x64 - Nie uruchamia się

profile.country.PL.title
Malcerz
Poszukiwacz

PlayMemories Home x64 - Nie uruchamia się

Witam
Zainstalowałem PlayMemories Home ze strony Sony. Program zainstalował się normalnie. Uruchomiłem, przeklikałem wstępną konfiguracje z wyborem dysku i po optymalizacji video (czy jakoś tak) program się wyłączył. 
Jak go uruchamiam to w Menadżerze Programów/Szczegóły przez chwilkę PMBBrowser.exe jest widoczne ale zaraz znika. Program się nie uruchamia. Gdy użyłem "Narzędzie inicjowania ustawień programu PlayMemories Home" znowu włączył się proces konfiguracji i po optymalizacji video program się wyłącza. Tak samo.
Próbowałem na koncie usera i admina. Bez skutku.
Odinstalowałem, zainstalowałem jeszcze raz, resetowałem itp. Nic.
Na stronie sony jest jakiś batch który może naprawić, ale on ciągle krzyczy że nie ma uprawnień admina, mimo że uruchamiałem go z konsoli z tymi uprawnieniami.


Windows 10 2004 x64/24GB Ram DDR3.

AMD A10-7850k, GTX750, płyta Gigabite - modelu nie pamiętam.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, szczerze ciężko powiedzieć co się dzieje, mam tą samą wersje win10 i u mnie działa, stawiam na to, że win10 namieszał i w Twojej konfiguracji sprzętowej nie chce współpracować. Jest jeszcze https://imagingedge.sony.net/pl-pl/ie-desktop.html nie instalowałem tej aplikacji i nie jestem pewny, czy ma taką samą funkcjonalność, ale wersja mobile zastąpiła playmemories  na telefony więc jest duża szansa , że tu jest podobnie.

profile.country.PL.title
Malcerz
Poszukiwacz

ImagineEdge nie ma funkcji nakładania danych z GPS na film a tego potrzebuje, wiec się nie nadaje;(