anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pobieranie Programow ze strony SONY.

profile.country.PL.title
ekostawek
Użytkownik

Pobieranie Programow ze strony SONY.

Dzien Dobry.

Tak jak przypuszczalem, po czasie ludzie beda sie wyzbywac aparatow cyfrowych i przejda na mobile.

Dzisiaj zwane smarfonami z czescia fofo i video. To byla "rozbiegowka". Teraz konkrety.

Uzytkuje aparaty SONY i pobralem program bezplatny Capture ONE 12 dla soniarzy. Ale tam w trakcie pobierania widze, ze jest tez dla FUJIFILM. Mam tez aparaty tej firmy i byly one pierwsze. Nie bede nic sprzedawal. Chcialem czekac na FF, ale czas leci i jestem teraz na APSC. FF byl za kilka lat i byl drogi mocno. Czyli poszedl "do szuflady ciekawostki" itd.

No co jest teraz FF to jest malo??? Pojawily sie jeszcze wieksze matryce, uff, ufff, ale sie rozgrzalem. Kiedys mialem LUBITEL 6x6, kupilem , bo nie bylo filmow dla aparatow.

Czyli mojego SMIENA-8 i ZENITH TTL, a SLEJD w lodowce lezy nikt nie chce mi tego wywolac. LUBITELem zrobilem kilka filmow. Dalej wszystko siadlo, nie mylic z mlekiem.

No i teraz inne czasy sa. 

Czy moge miec dwa programy na jednym i tym samym komputerze dla SONY i dla FUJIFILM???

W czasie instalacji dla SONY, doczytalem sie, ze moge miec na 2 komputerach.

Zrozumialem to tak: na Laptopa i na nastepny. Oczywiscie nie mozna puszczac dwa naraz w tym samym czasie,  to tez wyraznie pisalo.

Koniec na dzisiaj. ekostawek 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, @ekostawek

Dziękujemy za cenny komentarz; a jeśli chciałbyś sie skontaktować z działem wsparcia Sony w tej lub innej kwestii, podaję namiary:

tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, najszybciej będzie jak sam to sprawdzisz, czy w systemie pojawią się dwa oprogramowania, czy jedno? Teoretycznie możesz mieć dwa programy, każdy z nich będzie obsługiwał inne pliki, ale czy producent przewidział dwie instalacje na jednym systemie, to trudno ocenić. Ponadto, w razie wszelkich wątpliwości polecam skontaktować się z Capture One, oni najlepiej będą wiedzieć jak napisali swoje oprogramowanie.