anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pokazy lotnicze

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Pokazy lotnicze

Witajcie.

Pozwalam sobie po raz kolejny wspomnieć o imprezach, na których można swobodnie popróbować swoich sił w fotografowaniu lub filmowaniu.

W czerwcu zbliżają się cztery imprezy (ale, niestety, w trzy najbliższe weekendy co oznacza, że dwie z imprez pokrywają się terminami):

13-14.06 w Poznaniu na lotnisku Ławica jest AeroFestival - impreza organizowana po raz pierwszy więc zobaczymy jak to będzie wyglądać, program całkiem niezły, bilety w przedsprzedaży 40 zł, w dniu imprezy w kasach przy lotnisku - 50 zł.

20.06 w Dęblinie w ramach obchodów 90 lat Szkoły Orląt organizowane są Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Dęblin 2015, bilety - 20 zł

27-28.06 w Krakowie na lotnisku Rakowice-Czyżyny (tereny Muzeum Lotnictwa Polskiego) odbędzie się XI Małopolski Piknik Lotniczy,

27-28.06 w Lesznie na lotnisku Leszno-Strzyżewice będzie Piknik Szybowcowy "Leszno. Rozwiń Skrzydła"

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja bym chętnie podbił potestować 80-400, ale mój pilot Leon mi nie pozwoli. :tongue:

Może choć na Radom się uda.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

I pierwsza część sezonu pokazów minęła :slight_smile:

Oto kilka zdjęć z tych pokazów:

 

Turkish Stars

 

Turkish Stars

 

Turkish Stars

 

DSC02579.jpg

 

DSC02810.jpg

 

DSC02999.jpg

 

DSC03231.jpg

 

DSC03746.jpg

 

DSC04509.jpg

 

DSC04679.jpg

 

DSC05222.jpg

 

DSC05300.jpg

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

I kolejne

 

DSC05555.jpg

 

DSC05664.jpg

 

DSC05990.jpg

 

DSC07101.jpg

 

DSC07570.jpg

 

DSC07624.jpg

 

DSC07967.jpg

 

DSC08036.jpg

 

DSC08096.jpg

 

 

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Minęły kolejne pokazy. Mazury Air Show.

Pokazy opisywałem w zeszłym roku. Krótko mówiąc - pokazy odbywają się nad jeziorem Niegocin a obserwuje się je z plaży miejskiej i portu w Giżycku.

W tym roku pokazy były trochę pechowe, sporo awarii maszyn spowodowało ograniczenie ilości statków w powietrzu. Ale pokazy się odbyły, pogoda dopisała więc kolejna impreza udana.

Kilka pstryków z tych pokazów:

 

DSC01759.jpg

 

DSC00895.jpg

 

DSC09823.jpg

 

DSC02005.jpg

 

DSC02505.jpg

 

DSC00371.jpg

 

DSC02147.jpg

 

DSC09684.jpg

 

DSC09724.jpg

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

No i kolejne zapowiedzi.

W sierpniu zapowiadane są jeszcze pokazy:

15-16.08 Nowotarski Piknik Lotniczy

21-23.08 Piknik Lotniczy Trzebicz Nowy

22-23.08 Air Show Radom - największe pokazy w Polsce (strona na facebooku)

28-30.08 Śląski Air Show

29.08 Festyn z okazji święta 12 Komendy Lotniska

29-30.08 Piknik Lotniczy Bielsko -Biała

 

Może ktoś będzie miał blisko, może będzie miał chwilkę czasu, imprezy lotnicze są ciekawe do fotografowania i filmowania.

 

profile.country.pl_PL.title
MrNeo-----
Poszukiwacz

W Radomiu byłem już dwa razy, teraz także nie odpuszczę. Może w końcu uda mi się oderwać na chwilę od pokazów i podejść na stoisko Sony - o ile będzie w tym roku :slight_smile:

 

Ze swojej strony polecam Nato Days w Ostrawie - 19, 20 września 2015 (wstęp wolny)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Nie wiem jak z bytnością Sony na pokazach, dwa lata temu był namiocik i spotkałem się z kolegami z Sony. W tym roku na mapce stoisk nie znalazłem stoiska Sony więc nie wiem, postaram się czegoś dowiedzieć.

Co do Ostravy to ja jeżdżę samochodem więc dla mnie nie są darmowe (podczas wjazdu na teren lotniska / parking płacimy a potem - kilka kilometrów do przejścia i można fotografować.

Ja nie wpisywałem tu pokazów zagranicznych bo jednak trzeba promować nasz piękny kraj ale oczywiście wybieram się i do Ostravy (Czechy) i do Sliac (Słowacja).

profile.country.pl_PL.title
MrNeo-----
Poszukiwacz

Oczywiście - nic nie ma całkowicie za darmo, ale biorąc pod uwagę, że osobiście do Radomia mam ok. 270 km, a do Ostrawy 70 km, oraz że w Radomiu trzeba również zapłacić za parking to wychodzi, że Ostrawa jest całkiem oszczędną propozycją :slight_smile:

 

Biorąc pod uwagę, że oba wydarzenia nie pokrywają się czasowo - nie ma konkurencji między Ostrawą i Radomiem :slight_smile:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

No więc odbyły się pokazy w Radomiu.

Kilka zdjęć z tej imprezy:

DSC00643.jpg

 

DSC02253.jpg

 

DSC04241.jpg

 

DSC01655.jpg

 

DSC09288.jpg

 

DSC06001.jpg

 

DSC02399.jpg

 

DSC03727.jpg