anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/doh.gif
przepraszam - wszak pijemy grupowo :nauseated_face:
własnie wróciłem z szopu :)

zdrówko chłopaki :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
.emes.
Poszukiwacz

kris napisał(a):

filek napisał(a):

ja właśnie zasiadam do ślubnego weekendu, i już mi się nie chce (30GB /3k sztuk)


jakbym siebie widział :P
przy czym ja właśnie obrabiam tylko plener - który z racji zaniedbania młodych odbył się jedyne dwa miesiące po ślubie :slight_smile:


różnie bywa - ja robiłem trzy tygodnie temu plener parze, która na tyle zwlekała z miejscem i terminem, że plener wyszedł dokładnie dwa tygodnie po pierwszej rocznicy :D

profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

emes napisał(a):

kris napisał(a):

filek napisał(a):

ja właśnie zasiadam do ślubnego weekendu, i już mi się nie chce (30GB /3k sztuk)


jakbym siebie widział :P
przy czym ja właśnie obrabiam tylko plener - który z racji zaniedbania młodych odbył się jedyne dwa miesiące po ślubie :slight_smile:


różnie bywa - ja robiłem trzy tygodnie temu plener parze, która na tyle zwlekała z miejscem i terminem, że plener wyszedł dokładnie dwa tygodnie po pierwszej rocznicy :D



:smileyhappy:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

:shock:
a już myślałem, że nie do pobicia jest ta moja para.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

kris napisał(a):

:shock:
a już myślałem, że nie do pobicia jest ta moja para.



baj de łej, najdziwniejszy ślub w tym roku, na 4 lustrzanki cyfrowe które mieli goście, jedna to Canon (Marty), pozostałe to ... Sony ;) A700 moja, i A300 i A200 :) normalnie szok. świat się zmienia ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

filek napisał(a):

normalnie szok. świat się zmienia ;)


w zastraszającym tempie :D

cieszy fakt, że wiecej alfiarzy - bo S, ma zysk, a jak S ma zysk to będzie dobrze :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

kris napisał(a):

filek napisał(a):

normalnie szok. świat się zmienia ;)


w zastraszającym tempie :D

cieszy fakt, że wiecej alfiarzy - bo S, ma zysk, a jak S ma zysk to będzie dobrze :nauseated_face:



będzie dobrze = niższe ceny? i hope ;)

chodus-----
Początkujący

zdrówko :)

A tak przy okazji też zauważyłem że nie jestem już jedynym gościem na ślubach z sony :) tzn ja nie robię ślubów ale wykorzystuję okazję do zrobienia fajnych fotek dla jaśka jak wszyscy w gajerach latają na około

Wiec sony rośnie w siłę mam tylko nadzieję że nie będą traktować tych aparatów jako kompaktów z lepszymi parametrami tylko zaraz sony da jakieś fajne rzeczy dla ludu :)

.emes.
Poszukiwacz

filek napisał(a):

emes napisał(a):

różnie bywa - ja robiłem trzy tygodnie temu plener parze, która na tyle zwlekała z miejscem i terminem, że plener wyszedł dokładnie dwa tygodnie po pierwszej rocznicy :D



:slight_smile:


mało tego że się nadawała, to zupełnie dobrze się w niej... już nie panna młoda... młoda mężatka mieściła.
co więcej, gdy się dowiedziałem już po plenerze, że była wtedy w ciąży, to już w ogóle się nadziwić nie mogłem.
tym bardziej, że żartowaliśmy sobie, iż zmieścić się po roku w suknie, to nie lada sukces... co dopiero w ciąży :-)

chodus-----
Początkujący

emes napisał(a):

filek napisał(a):

emes napisał(a):

różnie bywa - ja robiłem trzy tygodnie temu plener parze, która na tyle zwlekała z miejscem i terminem, że plener wyszedł dokładnie dwa tygodnie po pierwszej rocznicy :D



:slight_smile:


mało tego że się nadawała, to zupełnie dobrze się w niej... już nie panna młoda... młoda mężatka mieściła.
co więcej, gdy się dowiedziałem już po plenerze, że była wtedy w ciąży, to już w ogóle się nadziwić nie mogłem.
tym bardziej, że żartowaliśmy sobie, iż zmieścić się po roku w suknie, to nie lada sukces... co dopiero w ciąży :-)


a może była kupiona z zapasem :D