anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
.emes.
Poszukiwacz

chodus napisał(a):

a może była kupiona z zapasem :D


hmm
tego nie wiem, ale na pewno nie była poszerzana... bo... zapytałem ;-)

profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

emes napisał(a):

filek napisał(a):

emes napisał(a):

różnie bywa - ja robiłem trzy tygodnie temu plener parze, która na tyle zwlekała z miejscem i terminem, że plener wyszedł dokładnie dwa tygodnie po pierwszej rocznicy :D



:slight_smile:


mało tego że się nadawała, to zupełnie dobrze się w niej... już nie panna młoda... młoda mężatka mieściła.
co więcej, gdy się dowiedziałem już po plenerze, że była wtedy w ciąży, to już w ogóle się nadziwić nie mogłem.
tym bardziej, że żartowaliśmy sobie, iż zmieścić się po roku w suknie, to nie lada sukces... co dopiero w ciąży :-)



to szacuneczek pannie młodej .... :)
pamiętam jak przed milongą w Pradze kupiłem swojej niewieście ładną czerwoną sukienkę. po trzech tygodniach (w dniu milongi) już średniawo się w niej czuła ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

czyli jakbym miał mojej kupować sukienkę to sie mam do Ciebie odezwać :nauseated_face:
(już za sam kolor masz plusa :slight_smile: )

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

kris napisał(a):

czyli jakbym miał mojej kupować sukienkę to sie mam do Ciebie odezwać :nauseated_face:
(już za sam kolor masz plusa :slight_smile: )



to nie tak, sukienka specjalnie na tę milongę była kupowana, bo to miał być wieczór na czerwono. ale jeśli chcesz to podeślij dziewczynę do mnie, to coś pomogę wybrać :tongue_winking:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

filek napisał(a):

ale jeśli chcesz to podeślij dziewczynę do mnie, to coś pomogę wybrać :tongue_winking:


:smileyhappy:

dobry tekst, ale nic z tego :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

kris napisał(a):

filek napisał(a):

ale jeśli chcesz to podeślij dziewczynę do mnie, to coś pomogę wybrać :tongue_winking:


:slight_smile:

dobry tekst, ale nic z tego :nauseated_face:



skoro sam nie potrafisz ;) :smileymrgreen:

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

kris napisał(a):

filek napisał(a):

normalnie szok. świat się zmienia ;)


w zastraszającym tempie :D

cieszy fakt, że wiecej alfiarzy - bo S, ma zysk, a jak S ma zysk to będzie dobrze :nauseated_face:


z tym zyskiem to bym nie przesadzał. Według czegośtam (zapomniałem źródła, jest gdzieś na kkmie) sony sprzedając coraz więcej luster zanotowało największe w tej branży straty. Ale dużo puszek na rynku powinno zaowocować coraz większą ich ilością (dopiero w końcu zaczęto ofensywę i koszty trzeba ponosić) i wiekszą ilością sprzedawanych akcesoriów. Ale dużo alf, to super :)

spolBushman1wjbfb
Początkujący

gnembon, to dziwne trochę. gdzie to widziałeś?

chodus-----
Początkujący

czyli ze co, że sprzedawali alfy po kosztach ??

.emes.
Poszukiwacz

yyyy... no chyba nie że aż tak.
koszt produkcji takiej puszki wysoki na pewno nie jest - co inne kwestia laboratorium, badań itp.