anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Stary Rok się kończy, nowy już przebiera nóżkami z niecierpliwością by zaistnieć...

Kochani, w Nowym Roku dużo dobrego, a szczególnie udanych kadrów, świetnych na nie pomysłów, nie psujących się sprzęciorków, ostrych słoików, nowoczesnych puszek, zdrowia, i... obyśmy się spotkali jak najszybciej, by wspólnie pofocić, powspominać, pogadać, "poczytać" i oby "do następnego razu" nie było pustym frazesem, a realnym pożegnaniem z nadzieją na kolejny wspólny wypad.

Dosiego Roku!

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Aby nadchodzący rok nie był gorszy od mijającego.

Sukcesów fotograficznych, sprzętu niepsującego się i takiego, którego sobie wymarzymy.

Spotkań wśród zapaleńców - fotografów.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Wszystkiego najlepszego w nowym, nadchodzącym roku! :slight_smile:

 

Zdrowia przede wszystkim!

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Ech... najbardziej "hot" temat na forum Sony Poland...

Jest marzec. Ostatni post z życzeniami noworocznymi.

To forum naprawdę umarło.

A właściwie, zostało zamęczone... na śmierć :slight_frown:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Szkoda tej całej roboty jaką wszyscy włożyliście pod dowództwem Radzia. Forum działało wspaniale, ale niektórych swędziało, żeby coś poprawić, zmienić... Teraz mamy efekt tych "ulepszeń". Aż mnie noga świerzbi, żeby kogoś za to wszystko kopnąć z całej siły w ******!

 

 Post został edytowany, ponieważ zawierał słowa, które mogły urazić pozostałych członków Społeczności.

Konica Minolta
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Tadeo, aby ten i inne wątki żyły tak jak kiedyś, potrzebni są użytkownicy i to aktywni. Jak dobrze wiesz, aktualnie nie ma tu zbyt dużo takich osób. To forum już nigdy nie będzie takie jak kiedyś, ale nie znaczy że należy go spisywać na straty.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Widzę Marku, że Cię forumowa cenzura dopadła...
Czyżbyś użył jakichś słów niecenzuralnych bardzo, że Cię tak potraktowano?
Czy też chodzio o to, o czym Wańkowicz pisał "Bronię obywatelstwa dupy w literaturze. Jest to jedna z najbardziej inteligentnych części ciała, która wie, że się taktownie milczy w towarzystwie".?

 

Ale cenzor o Wańkowiczu pewnie nie słyszał albo własnej dupy nie ma... :wink:
Nawet ks. Tischner w Tygodniku Powszechnym o dupie pisał i nikomu to nie wadziło... ale widać są niektórzy bardziej papiescy od papieża samego...

 

 

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Pani Karolina_L pokazała, że wie co to znaczy d.u.p.a, tym samym wniosła ogromny wkład w rozwój stosunków międzyludzkich wciąż rozkwitającej społczności sonowskiej. Mam nadzieję, że jeszcze kilka tak odkrywczych wejśc tej Pani ew. dalszych, podobnie merytorycznych porad technicznych i forum znów zatętni życiem (zainspirowanym jej rozdętym ego i powalającą błyskotliwością)

Konica Minolta
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Niestety Marku, nie ożywimy forum we dwójkę, nawet z pomocą Czokapika, czy Grześka. A nawet z pomoca kolesia, który grzmi, żeby tego nie kupować, bo mu matrycę zasyfiło...
Zaglądam tutaj z żalem przeogromnym czytając jakże rzadkie wpisy i zastanawiam się komu zależało, żeby to wszystko rozpieprzyć?

Nie zaglądam do innych działów poza foto, może tam życie kwitnie?
Chodźmy na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja... chciałoby się rzec... if you know what I mean...

 

Ech, tak skuczno i grustno, i ruki nikomu podat'...

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Marek, Tadziu, nie atakujcie Pani Karoliny i nie bądźcie złośliwi. Ona wykonuje swoją pracę, swoje obowiązki i na pewno stara się robić to najlepiej. To, że różnie można odbierać różne teksty nie świadczy o jej złej woli czy też niezrozumieniu sytuacji ale na forum publicznym mimo wszystko powinniśmy powstrzymać się od wyrażania się w sposób, który komuś mógłby wydawać się nieodpowiedni. To jest forum "korporacyjne" i należy uszanować zasady panujące w czyimś domu. Czy myślicie, że gdyby moderatorem był ktoś inny to nagle forum by zatętniło życiem? Nie, zmiana formy, właściciela, czasowe zamknięcie itp rzeczy przyczyniły się do tego, że życie dyskusyjne przeniosło się na twarzoksiążkę.

Ja wiem, że zaraz pewnie i mi się dostanie (mam akurat bardzo kiepski dzień więc bijcie póki możecie) ale w realu pewnie byśmy inaczej pogadali i udało by się nam dojść do porozumienia.