anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Toruń - Festiwal Sztuka Natury. Zapraszam

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Toruń - Festiwal Sztuka Natury. Zapraszam

Zapraszam wszystkich serdecznie na Festiwal Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury w Toruniu.
Od 12 do 14 grudnia będzie na nim obecny Sony Foto Team razem ze wszystkimi lustrzankami Sony oraz większością obiektywów.
Nasze stoisko znajdziecie w Dworze Artusa.
Będzie to świetna okazja do rozmów i wypróbowania sprzętu.
Krótko mówiąc – wszystko co chcecie wiedzieć o lustrzankach Sony ale baliście się zapytać 

Więcej informacji o festiwalu:
http://www.sztukanatury.pl/program.php

63 ODPOW. 63
Talsei-----
Początkujący

Przybyłem, zobaczyłem i ..następnym razem przyjdę bez drugiej połówki. ;)

Kamień spadł mi z serca, po tym jak miałem możliwość podpięcia pilota pod aparat,
aparat okazał się w pełni sprawny, pozostaje mi się zaopatrzyć w lepszy wężyk :D
( viewtopic.php?f=38&t=3140" target="_blank" target="_blank" target="_blank)

Szkoda, że nie było jednego ze szkiełek makro,
ale zakup w nowym roku lampy i jednego z tego typu szkiełek więcej niż pewny.

Pozdrawiam
Michał

wojtek0
Początkujący

w końcu udało się, poznałem pierwsze osoby z forum dzięki za spotkanko- Jarku oraz chłopaki z foto team
Podziękowania dla naszego przewodnika po Toruniu -JARKA

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Rafhart
Nowicjusz

Ja również chciałbym podziękować chłopakom z Sony za to że zjawili się w Toruniu przywieźli dużo szkła i puszek było co testować. Dla mnie użytkownika systemu takie spotkanie są bardzo ważne bo empirycznie można się przekonać co warto mieć i wyrobić sobie własne zdanie o sprzęcie.

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

To i ja się przyłączę do podziękowań pod adresem ekipy Sony. :c4
Miałem okazję popróbować interesujące mnie szkiełka, szczególnie te które od dawna planuję kupić (np. 16-105).
Zostałem obdarowany koszulką i czapeczką klubową i z przyjemnością popatrzyłem sobie na prezentację potencjału możliwości obiektywów z niższej półki.
Była to też okazja, żeby poznać kolegę z forum i usłyszeć od niego parę ciekawych rzeczy.
Z tego co zauważyłem odwiedzający imprezę posiadacze innych marek lustrzanek byli pod dużym wrażeniem.

profile.country.PL.title
Rafhart
Nowicjusz

Filipski napisał(a):

To i ja się przyłączę do podziękowań pod adresem ekipy Sony. :c4
Miałem okazję popróbować interesujące mnie szkiełka, szczególnie te które od dawna planuję kupić (np. 16-105).
Zostałem obdarowany koszulką i czapeczką klubową i z przyjemnością popatrzyłem sobie na prezentację potencjału możliwości obiektywów z niższej półki.
Była to też okazja, żeby poznać kolegę z forum i usłyszeć od niego parę ciekawych rzeczy.
Z tego co zauważyłem odwiedzający imprezę posiadacze innych marek lustrzanek byli pod dużym wrażeniem.



16-105 jest super też go testowałem i stwierdzam że jest super ostry i ma fajny zakres, też coraz poważniej myślę o zakupie.

3812-----
Początkujący

:c4 Byłem. Dużo ciekawych porad, poza tym możliwość wydrukowania swoich fotek na tym gigantycznym epsonie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: .
Pozdrawiam :c10

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Rafhart napisał(a):

16-105 jest super też go testowałem i stwierdzam że jest super ostry i ma fajny zakres, też coraz poważniej myślę o zakupie.


nie wyobrażam sobie go nie mieć - świetny spacerzoom, który u mnie zajmuje dobrą pozycję podczas reportażu w chwilach kiedy nie ma czasu na żonglerkę stałkami :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Rafhart
Nowicjusz

16-105 i wyrażenie "spacer zoom" nie psują do siebie, ponieważ to określenie kojarzy mi się z marną jakością, kompromisem, a 16-105 jest ostry w całym zakresie. I bardziej przypadł mi do gustu niż nowa 30 2.8.

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

Nie dość, że te same obiektywy próbowaliśmy, to i wrażenia z ich próbowania bardzo podobne.
Trochę zwątpiłem w 30-tkę i mocno uwierzyłem w 16-105. :)