anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

trasport sprzetu - samolot

ripride
Początkujący

trasport sprzetu - samolot

jak sobie radziliście zabierając ze sobą sobą sprzęt w podróż lotniczą? ładowaliście puszkę i szkła do bagażu głównego umieszczając je osobno w torbach pośród miękkich ubrań, czy ładowaliście połączoną całość do plecaka jako bagaż podręczny? macie jakieś doświadczenia/porady w tej kwestii?

pzdr.

6 ODPOW. 6
LoseR-----
Początkujący

jeśli chcesz mieć wszystko w 1 kawałku proponuje bagaż podręczny, tak jak ja zawsze robię wiadomo ze bagażem głównym rzucają i może się coś stać a za to nie odpowiadają linie lotnicze :smileytwisted:

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

generalnie trzeba takie informacje sprawdzić, ale w wielu przypadkach sprzęt foto jest jako dodatkowy podręczny bagaż dozwolone.

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Tu kłaniają się targi. Firma Peli miała w swojej ofercie pojemnik pod wymiar osobistego bagażu i super pomyślany.

profile.country.pl_PL.title
Sikor-----
Początkujący

Witam,
osobiście wożę tylko w bagażu podręcznym - polecam średniej wielkości plecak ( ze statywem tez nie było problemu ).
Dodatkowo możesz pofocic przez okienko ;] czasami widac cos ciekawego ...
Sprawdż warunki celne w kraju docelowym, moze trzeba zgłosić ze wwożisz sprzet unikniesz głupiej sytuacji przy wyjeżdzie gdy bedziesz miał cło do zapłacenia za swój sprzęt a na dodatek nie będziesz miał rachunku z zakupu ;]

pzdr

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

janvideo24 napisał(a):

Tu kłaniają się targi. Firma Peli miała w swojej ofercie pojemnik pod wymiar osobistego bagażu i super pomyślany.


LowePro miało też takie cos na PMA - bardzo cwane :-)
http://www.youtube.com/watch?v=v_R_FzHBEA0

ripride
Początkujący

gnembon napisał(a):

generalnie trzeba takie informacje sprawdzić, ale w wielu przypadkach sprzęt foto jest jako dodatkowy podręczny bagaż dozwolone.



wyjazd dotyczy kraju z Schengen więc nie powinno być z tym problemu.

to co wkleił gnembon to trochę przesada :wink: myślałem o zwykłej trójkątnej które na allegro śmigają po 50 zł w która zmieszczę całość bez rozkręcania i owinę jakimś ręcznikiem na wypadek turbulencji i z komentarzy widzę, ze to najlepsze wyjście.



tak, wiem :wink: - zdjęcie poniżej - 4 rano. choć żałuje, że nie siedziałem przy oknie i po drugiej stronie - tam to był widok marzenie.