anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warsztaty fotograficzne - luty, są jeszcze miejsca :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Warsztaty fotograficzne - luty, są jeszcze miejsca :)

Chciałbym poinformować że są jeszcze miejsca na plenerowe warsztaty fotograficzne w Baranowie Sandomierskim.
Spotkanie ma ciekawy program, cena obejmuje również 3 szkolenia on-line.
Zapraszam.

Rafał Wylegała :slight_smile:

Pytania prosze wysyłać:
Rafal.Wylegala@eu.sony.com

 

http://www.sony.pl/hub/klub-sony/wydarzenia/plenerowy-foto-weekend

 

finał-ulotki-Baranów-1.jpg

finał-ulotki-Baranów-3.jpg

finał-ulotki-Baranów-4.jpg

finał-ulotki-Baranów-2.jpg

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

W ostatni weekend odbył się bardzo ciekawy plener fotograficzny.
Działo się sporo, poniżej kilka słów spisanych na gorąco :slight_smile:
Był to już trzecie spotkanie w takiej formule.
Tym razem jednak, by już na miejscu nie tracić czasu na przygotowanie teoretyczne poprzedziliśmy plener trzema godzinnymi sesjami on line.
Krótko mówiąc we wtorek, środę i czwartek spotkałem się z uczestnikami w internecie, a w piątek na żywo. Jako że pogoda dopisała pierwszy wieczór, długo w noc siedzieliśmy przy ognisku :slight_smile: 
Do Baranowa Sandomierskiego przyjechało dwudziestu entuzjastów fotografii. Magnesem dla nas był wspaniały zamek na którym intensywnie fotografowaliśmy całą sobotę. Program jak sądzę był bardzo interesujący dzięki wsparciu miejscowych rycerzy. Oprócz, co oczywiste fotografowania architektury zajęliśmy się fotografowaniem dynamicznych pojedynków czy wystrzałów z armaty.
Co więcej chętni mieli okazję by ją własnoręczni nabić. W programie oczywiście było również zwiedzanie zamku oraz wizyta w zbrojowni. Tuż przed zachodem słońca zajęliśmy się portretowaniem osób w historycznych strojach przy wykorzystaniu światłą naturalnego jak i systemowych lamp błyskowych. Zwieńczeniem sobotniego fotografowania był bardzo efektowny taniec z ogniem który zaprezentowała nam ekipa z agencji eventów historycznych Sarmata. Widziałem ich już wcześniej lecz jak zwykle ich popisy z ogniem zrobiły na mnie duże wrażenie. Gościem specjalnym pleneru był Jacek Bonecki, znakomity fotograf, jego wieczór autorski który rozpoczął się o godzinie dwudziestej przeciągnął się aż do północy. Zresztą nic dziwnego, Jacek potrafi zajmująco opowiadać o pracy fotografa, szczególnie w czasie tak trudnych imprez jak Rajd Dakar.  Cieszę się że w swoim napiętym kalendarzu znalazł dla nas czas. W czasie całego weekendu do dyspozycji była wiedza i sprzęt Tomka Maciejewskiego który zabrał ze sobą dwie duże drukarki i każdy chętny mógł wyjechać z powiększeniami J W niedzielę koło południa przyszło nam się rozstać z uczestnikami. W powietrzu zawisło pytanie kiedy czwarty foto plener? Kto wie może już w czerwcu?? J Zamek w Baranowie pożegnał nas takim słońcem że aż żal było wyjeżdżać. Jestem pewien że jeszcze nie raz wrócę w to miejsce.

 

Ps. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Jak zwykle w czasie zajęć nie miałem czasu na fotografowanie, ale może pojawią się na naszym forum uczestnicy i opublikują swoje zdjęcia J Ja zaczynam szukać kolejnej ciekawej lokalizacji…:)

 

DSC00246.jpg

A6000 + 16-70

 

DSC08731.jpg

A6000 + 35/1.8

 

DSC08703.jpg

A6000 + 10-18

 

DSC07528.jpg

fot. Sylwek Poruszewski

 

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC02133a.JPG

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC02470hd.jpg

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC02356hd.jpg

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC01844aHD.jpgDSC01874aHD.jpgDSC01945ahd.jpgDSC01927ahd.jpgDSC01950ahd.jpg

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC01983aHD.jpg

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC01989aHD.jpg

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC02004aHD.jpg

profile.country.PL.title
digitalstudio1
Użytkownik

DSC03330HD.jpg