anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wikiekspedycja woj. dolnośląskie - poszukiwani chętni :)

profile.country.pl_PL.title
CLI_CLI
Użytkownik

Wikiekspedycja woj. dolnośląskie - poszukiwani chętni :)

Stowarzyszenie Wikimedia Polska już po raz piąty organizuje Wikiekspedycję, czyli wyprawę fotografów Wikipedii po jednym z regionów Polski, która ma na celu zebranie dokumentacji fotograficznej, dotyczącej tego regionu. W tym roku naszym celem jest województwo dolnośląskie.

 

W związku z tym szukam osób, które chciałyby się do nas przyłaczy w charakterze lokalnych przewodników – mieszkańcy terenów, które odwiedzamy znają najlepiej dane obszar i często wskazują nam interesujące, a rzadko odwiedzane miejsca. W tej chwili mam już chętnych z okolic Bogatyni i Zgorzelca, a szukam osób z rejonu Bolesławca, Lubania i Jeleniej Góry. Kontakt do mnie można znaleźć na naszej stronie: :slight_smile:

http://pl.wikimedia.org/wiki/Wikiekspedycja_2013

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
CLI_CLI
Użytkownik

Temat niemalże archiwalny, ale dopiszę. :wink: Zapraszam do przeczytania relacji z Wikiekspedycji 2013 na moim blogu. Dodam, że dzięki uprzejmości firmy Sony na tym wyjeździe miałem możliwość używania aparatu Sony NEX-7 z obiektywami E 18-200/3.5-5.6, E 30/3.5 makro i E 16/2.8 z nakładką szerokokątną i rybie oko.:) 

 

Edycja Lajam: Usunięto odnośnik do strony zewnętrznej. Powód - link kierował do strony, na której znajdują się reklamy, a to niezgodne z regulaminem.