anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wrześniowy, plenerowy foto weekend Sony już za nami!

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Wrześniowy, plenerowy foto weekend Sony już za nami!

W ubiegły weekend 13-15 września odbył się pierwszy, zorganizowany przez firmę Sony plener fotograficzny.

 

Spotkaliśmy się w Pałacu Wiejce nad rozlewiskiem rzeki Warty. Czy ktoś z Was wziął w nim udział?


Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń i opinii. Czy znaleźliście nowe inspiracje? Czy nauczyliście się czegoś nowego od ekspertów z Sony Academy? Zachwycił Was krajobraz? A może na tym właśnie plenerze wykonaliście swoje zdjęcie życia?

 

Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi plenerowymi doświadczeniami z naszą Społecznością, oraz że uda nam się również zerknąć na niektóre z Waszych najlepszych ujęć tego weekendu...

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

W ubiegły weekend 13-15 września odbył się pierwszy, zorganizowany przez firmę Sony plener fotograficzny.

 Niestety, nie miałem tej przyjemności. Ale byłem na ośmiu wcześniejszych (przedpierwszych?) plenerach fotograficznych zorganizowanych przez firmę Sony.

 

Zdjęcia są od lat w galerii :slight_smile: Można zobaczyć.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników kolejnego, pierwszego pleneru organizowanego przez firmę Sony :cool:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Tadziu, bo my byliśmy przedskoczkami :slight_smile:
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Właśnie nie wiem, jak to nazywać, od której strony to ugryźć. Wydaje mi się, że nazwa "plener", do której my się przyzwyczailiśmy oznacza trochę co innego. Tu są raczej typowe warsztaty odbywające się w plenerze. Grześ już to wcześniej tłumaczył (w wątku "Kiedy plenerek Sony").

No i przez przypadek (starając się znaleźć jakieś informacje o tamtym, wrześniowym "plenerze") znalazłem informacje / zaproszenie na kolejne warsztaty organizowane przez Sony. Ale cena jak na nasze "standardy plenerowe" ... (tak, wiem, tu są warsztaty więc cena całkowicie zrozumiała ale to jest ta różnica pomiędzy plenerami, na których się spotykaliśmy a tymi organizowanymi teraz).

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Masz rację Piotrze. Plener o którym wspomina Agnieszka, to coś zupełnie odmiennego od plenerów, o których wspomina Tadeusz. Kluczowym wydaje się być jedno hasło "α Foto Klub"

profile.country.PL.title
Brus..
Poszukiwacz

"...mam nadzieję, że podzielicie się swoimi plenerowymi doświadczeniami z naszą Społecznością, oraz że uda nam się również zerknąć na niektóre z Waszych najlepszych ujęć tego weekendu..."

 

 - eee tam ...a zaraz będą pisma od jakiejś "menago" z groźbami i paragrafami o braku autoryzacji