anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video

ROZWIĄZANE
profile.country.en_GB.title
franek4always_again
Początkujący

XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video

Wiecie może czy będą darmowe wejściówki jak co roku dla członków klubu "Alfa" na targi FVF w Łodzi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Panowie. Spokojnie.

To racja, że SONY nie poinformowało,że będzie na tegorocznych targach, ale chyba nikt mnie nie zastrzeli jak wyrażę swoją opinię i powiem, że targi w ŁDZ bez SONY, byłyby jakieś takie dziwne. Przecież wiadomo gdzie najlepsze atrakcje są! I promocje!


Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że na nowej platformie jako tako nie ma Foto Klubu.



Zaś co do samych biletów - jeśli będzie taki bonus dla forumowiczów, to w stosownym czasie zostanie taka informacja podana na forum.



____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Nawet nie wiem czy Sony będzie się wystawiać w tym roku na targach w Łodzi.
Nie widziałem nigdzie oficjalnej informacji.


Zaś o darmowych wejścówkach nic mi nie wiadomo.



A jak darmowych wejśówek nie będzie to co? Nie przyjedziesz? Bo jak nie za darmo to szkoda kasy? Nie wydasz pieniędzy na bilet, żeby się zobaczyć z ludźmi?



Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Panowie. Spokojnie.

To racja, że SONY nie poinformowało,że będzie na tegorocznych targach, ale chyba nikt mnie nie zastrzeli jak wyrażę swoją opinię i powiem, że targi w ŁDZ bez SONY, byłyby jakieś takie dziwne. Przecież wiadomo gdzie najlepsze atrakcje są! I promocje!


Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że na nowej platformie jako tako nie ma Foto Klubu.



Zaś co do samych biletów - jeśli będzie taki bonus dla forumowiczów, to w stosownym czasie zostanie taka informacja podana na forum.



____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

W sumie na początku marca kolejna operacja,(też w Łodzi) więc jak zdrówko pozwoli to na targi się wybiorę, i w sumie to patrząc na to co oferują co roku to groszowe sprawy te wejściówki wychodzą...

profile.country.pl_PL.title
bartezlodz
Użytkownik

Jak znam życie dowiemy się tydzień lub dwa tygodnie przed targami. No nie powiem że to będzie troche dziwne z tego co pamiętam stoisko Sony zawsze było i zawsze duże. ( w przeciwieństwie od Canona) Ale wiadomo wszystko jest uzależnione od pieniędzy. :)



Message was edited by: bartezlodz

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Na stronie MTŁ wśród wystawców widnieje SONY Europe Limited Sp.z.o

profile.country.pl_PL.title
bartezlodz
Użytkownik

A ja mam takie troche inne pytanie w roku 2012 odbyły się w Kielcach konkurecyjne do Łodzkich targi sprzętu fotograficznego i technik medialnych ciekaw jestem czy ktoś z was był i jak one wyglądają?. Czy są podobne do łódzkich ? :wink:


profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Chciałem jechać ale... no właśnie, jak zwykle praca pokrzyżowała mi plany. Zaś co do samej imprezy to jakiś czas przed targami w Kielcach (miały się nazywać Targi Foto Media) pojawiła się informacja na stronie oficjalnej, że zmienia się reguła i nie będą to targi a wydarzenie artystyczne Salon Foto Art. Chciałem tam być bo tematy były dla mnie bardzo interesujące ale żadnych dodatkowych informacji czy materiałów nie znalazłem więc nie wiem jak to wyglądało. Jednym z jurorów konkursu "Na skrzydłach" był Tomek Pacan. Może napisz do Niego.

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

odnosnie tych targów w Kielcach to kiedy one są i co na nich sie dzieje, czy raczej warto jednak jechać do łodzi

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

odnośnie promocji na targach w łodzi nic jeszce nie wiadomo?