anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video

ROZWIĄZANE
profile.country.en_GB.title
franek4always_again
Początkujący

XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video

Wiecie może czy będą darmowe wejściówki jak co roku dla członków klubu "Alfa" na targi FVF w Łodzi?

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

a przy okacji może sie ktoś z podkarpacia wybiera na targi do łodzi?


profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Byłeś kiedyś na targach FVF w Łodzi? Sprzedaż, promocje są na samym końcu (to znaczy nie są najważniejsze). Targi to przede wszystkim zapoznanie się z ofertą rynkową "na żywo". Możesz podejść, zobaczyć, niektórych urządzeń dotknąć, przymierzyć. Ale kupić w detalu (a nie zawierać umowy handlowe) to tylko w niektórych firmach (choć przyznam, że coraz więcej firm mających drobniejszy sprzęt prowadzi sprzedaż). Tam możesz spotkać się z ludźmi, porozmawiać o różnych rozwiązaniach, poznać inne produkty. Są wykłady, warsztaty gdzie możesz zaczerpnąć wiedzy na wiele tematów. Spotyka się również kolegów, przyjaciół z różnych stron Polski. Ale chyba nikt nie jedzie na targi z nastawieniem kupna sprzętu.

Pytasz o targi w Kielcach? Wyżej, nad Twoim postem wyjaśniłem, że targi się nie odbyły, zgodnie z sugestiami rynku targi w Kielcach przekształciły się w imprezę kulturalną.

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

na targach nie byłem, ale wiem na czym to polega po to tam jade żeby się czegoś dowiedzieć, cos zobaczyc a i jak bedzie oj=kazja to i kupić, nie ukrywam że to ważny aspekt, bo skoro można coś kupić troche taniej niz w sklepie i internecie to czemu nie skorzystać

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

fotoandreq wrote:


kupić, nie ukrywam że to ważny aspekt, bo skoro można coś kupić troche taniej niz w sklepie i internecie to czemu nie skorzystać

Czy taniej niż w inernecie to bym polemizował. Kojarząc ceny z różnych stoisk z zeszłego roku to podejrzewam, że w internecie miałbym szansę znaleźć taniej.

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

a ja gdzieś znalazłem informacje, ze można było kupić do 40 % taniej, ale to skie okaże na miejscu jak bedzie, warto pojechać, by zobaczyć oświetlenie do studia, co mi wreszcie pomoże na co się zdecydować no i oczywiśce parę interesujących mnie obiektywów porównąc

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Jakie są ceny to możesz porównać w ofercie dla KKM-u( pięć procent rabatu) :slight_smile:

http://klubkm.pl/forum/showthread.php?p=1513043#post1513043

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

dzięki, troche maly ten rabacik, żeczywiście czasem są lepsze okazje nawet w sklepach


profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

no i nie mam tam 50 2.8 co najbardziej mnie interesuje