anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bardzo częste zrywanie połączenia WiFi w Sony Vaio SVF1421V1EB

ROZWIĄZANE
dudz1ok
Poszukiwacz

Bardzo częste zrywanie połączenia WiFi w Sony Vaio SVF1421V1EB

Witam wszystkich użytkowników Forum. Jeśli piszę w złym temacie - bardzo przepraszam.

 

Mam problem z nowo zakupionym laptopem Sony Vaio.

W domu korzystam z bezprzewodowej sieci Internetowej. Niestety, bardzo często zrywa mi połączenie pomimo bardzo silnego sygnały sieci... Naprawiam problem za pomocą narzędzia Windows które informuje mnie, że problem występuje z bramą główną sieci. Dziwne jest to, że na pozostałych komputerach w sieci problem ten nie występuje... Prosze poradzić mi co jest nie tak? Wszystkie sterowniki mam aktualne.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

    Do dudz1ok

Odinstaluj program antywirusowy Internrt Security McAfee wraz z dodatkiem McAfee Parental Control,bo one są przyczyną zrywania połączeń.Zaraz zainstaluj Avast i masz kłopot z głowy.Przeczytaj forum i wszyscy piszą,że po odinstalowaniu McAfee problem zniknął.

              Pozdrawiam-Eugeniusz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

    Do dudz1ok

Odinstaluj program antywirusowy Internrt Security McAfee wraz z dodatkiem McAfee Parental Control,bo one są przyczyną zrywania połączeń.Zaraz zainstaluj Avast i masz kłopot z głowy.Przeczytaj forum i wszyscy piszą,że po odinstalowaniu McAfee problem zniknął.

              Pozdrawiam-Eugeniusz.

Gocha_07.
Nowicjusz
dudz1ok
Poszukiwacz

Wielkie dzieki za odpowiedź 😉
Póki co działa. Proszę, odpowiedzcie mi jescze na jendo pytanko. Czy, jeśli zainstaluję studencką wersję windowsa 8 to stracę gwarancję na laptopa?

Pozdrawiam

Dawid

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

System operacyjny nie ma wpływu na gwarancję komputera. 

dudz1ok
Poszukiwacz

Hej, po odinstalowaniu wbudowanego antywirusa dwa razy dzisiaj już mi zerwało połączenie WiFi... W czym dalej może tkwić problem?

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dzień dobry dudz1ok,

 

jeżeli odinstalowanie programu antywirusowego nie zmieniło sytuacji, możesz spróbować zmienić kanał WiFi w routerze. Sprawdź proszę, czy problem występuje podczas korzystania z innych sieci/routerów. Jeżeli to nie pomoże należy przeprowadzić reinstalację systemu.

 

Jeśli jednak problem wciąż pozostanie nierozwiązany, skontaktuj się proszę z Sony Support. Oto namiary:
e-mail: customersupport.pl@eu.sony.com lub tel: 0801382462.

 

Mam nadzieję, że wszystko rozwiąże się pomyślnie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Karolina_L.

dudz1ok
Poszukiwacz

Po ponownym zainstalowaniu nwych sterowników - problem chwilowo minął, ale przy pobieraniu większych plików znowu zrywa mi połączenie ;-(

 

PS. czy na pewno zmiana systemu operacyjnego nie ma wplywu na gwarance?

bilgat6
Nowicjusz

Kilka dni temu zakupiłem notebook sony vaio. Niestety nie jestem szczęśliwym posiadaczem. Komputer miał służyć mojemu synkowi do nauki i zabawy niestety nie nadaje się do niczego ze względu na ciągłe zrywanie połączenia wifi. Zawsze byłem fanem tej marki jednak po ostatnim zakupie definitywnie nie kupię nigdy więcej żadnego produktu sony. Miesiąc wcześniej zakupiłem telewizor sony bravia z funkcją smart tv niestety korzystanie z klawiatury dokupionej do tego telewizora także okazało się niemożliwe ze względu na brak sterowników. Wszystkie telewizory w sklepie obsługują tą klawiaturę a sony oczywiście nie. Kiedyś sony produkowało bardzo porządne rzeczy choćby psx; teraz produkuje śmiecie nadające się do kosza. Radzę zastanowić się przed zakupem dwa razy i nie kupować produktów tej marki.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj bilgat6,

 

Czy mógłbyś także podać numer modelu telewizora Sony Bravia, o którym mówisz, oraz model klawiatury?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Agnieszka_J