anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

czarny ekran vaio vgn-nw21sf

rutra32
Nowicjusz

czarny ekran vaio vgn-nw21sf

Witam wszystkich,

mam problem ze swoim vaio, od jakiegoś czasu przy próbie uruchomienia lapka na ekranie nie pojawia się dosłownie nic

dioda syglalizująca włączenie urządzenia świeci, wszystkie "odgłosy" pracy również są, ale nic poza tym.

Dodam jeszcze, że czasem udaje mi się go właczyć ale po restarcie lub próbie ponownego uruchomienia po zamknięciu systemu sytuacja się powtarza.

 

Mial ktoś podobne problemy? jest na to jakaś rada? czy tylko serwis mi pozostaje?

dodam tylko, że gwarancja już upłynęła 😞

 

pozdrawiam

2 ODPOW. 2
Karol48493
Poszukiwacz

Witam. Mam coś podobnego od kilku tygodni. Występuje 2-3 razy na 10 włączeń laptopa. Póki co wyłączyłem 'wyłączanie ekranu' po okresie bezczynności i na razie jest OK. I czekam na aktualizację sterownika grafiki, bo być może tutaj mamy problem. 

Lenamagdalena
Poszukiwacz

Witam, mam starszymodel laptopa mianowicie vgn-ns11j model pcg-7143m
W grudniu skonczyl 5 lat i to pierwsza taka jego akcja... Wczoraj zainstalowalam nowy program antywirusowy i program do czyszczenia jakichs ***** typu pliki cookies etc. wczoraj kilka razy byl restartowany, zdefragmentowalam go i w koncu chodzil spoko.
Dzis probuje go wlaczyc po raz 20 i nic niestety wciaz mam czarny ekran z kursorem.
Znalezliscie rozwiazanie tego problemu?
Czy bede mogla odzyskac moje dane?
Z gory dzieki za odpowiedzi