anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy ktokolwiek jest zadowolony z zakupu laptopa Sony??

mateczek
Użytkownik

Czy ktokolwiek jest zadowolony z zakupu laptopa Sony??

Naszło mnie takie pytanie?? Czy ktokolwiek z użytkowników jest zadowolony z zakupu laptopa Sony??

Bo mi naprawdę ciężko jest znaleźć jakiś pozytwny aspekt tego sprzętu:(

14 ODPOW. 14
krho-sv
Użytkownik

Witam! Mam vpcee3s1e od 2011 roku. Potwierdzam, że tego sprzętu nie da się użytkować, kiedy są zainstalowane te wszystkie zbędne aplikacje. Właściwie zużywają całą pamięć i uniemożliwiają jakąkolwiek sensowną pracę. Odinstalowanie poszczególnych śmieci niewiele daje. Pewnego dnia zastosowałem drakońskie rozwiązanie: sformatowałem dysk i zainstalowałem czysty windows 7/64 bit wraz z niezbędnymi sterownikami. Teraz można powiedzieć, że działa zadowalająco.

akow90
Poszukiwacz

Niestety moje doświadczenia z sony-vaio są podobne. Masa softwaru dublującego funkcje systemu windows, programidła dzięki którym Sony profiluje użytkownika.

mare37
Użytkownik

Nie kupujcie tego złomu. Ta firma żeruje na wadliwym sprzęcie aby potem wyciagać pieniądze za naprawy. Dzięki wysokim cenom a technoligicznemu dziadostwu sprzet 10 lat dobiega ich koniec. Wypuszczaja buble. Wystarczy poczytać fora gdzie ludzie sa zawodowcami, pasjonatami i wyrażaja swoje negatywne opinie. Dotyczy wielu wyrobów m.in laptopów, aparatów nex z ukrytymi wadami, obiektywami, kamerami. Powinni oddawać pieniądze za poniesione straty. W końcu doczekają sie, że ktoś ich pozwie za niezgodność towaru. Seria laptopów svf1521 to najgorsze dziadostwo co może być. Taniocha wewnatrz i problematyczny soft, kiepskie matryce, tanie głośne dyski.

krho-sv
Użytkownik

Profilowanie zajmuje sporo pamięci 🙂

tina725
Poszukiwacz

Od października ubiegłego rogu posiadam sony vaio i z pęłną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że w życiu większego śmiecia nie miałam a nawet nie spotkałam. To złom za który zapłaciłam prawie 3000 i najprawdopodobniej skończy za moim balkonem. Firmie Sony gratuluję, produkcja takich złomów to od kilku ładnych lat ich specjalność. Niegdyś renoma a dziś śmietnik.