anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FZ-21M: jak odtworzyc film z Blue-Ray na zewnetrznym LCD za posr. HDMI

piogrski1
Poszukiwacz

FZ-21M: jak odtworzyc film z Blue-Ray na zewnetrznym LCD za posr. HDMI

Gdy próbuje odtworzyc film z plyty Blue-Ray poprzez naped z Vaio - FZ21M i przesylam sygnal do telewizora LCD poprzez wyjscie HDMI, odtwarzanie zostaje po sekundzie przerywane i pojawia sie komunikat "to srodowisko nie obsluguje odtwarzania zawartosci chronionej". Odtwarzanie na ekranie notebooka odbywa sie bez przeszkód. W obu sytuacjach korzystam ze standardowego software: InterVideo WinDVD BD for VAIO.
Czy ktos ma na to sprawdzona recepte?

3 ODPOW. 3
digitka
Początkujący

Gdy próbuje odtworzyc film z plyty Blue-Ray poprzez naped z Vaio - FZ21M i przesylam sygnal do telewizora LCD poprzez wyjscie HDMI, odtwarzanie zostaje po sekundzie przerywane i pojawia sie komunikat "to srodowisko nie obsluguje odtwarzania zawartosci chronionej". Odtwarzanie na ekranie notebooka odbywa sie bez przeszkód. W obu sytuacjach korzystam ze standardowego software: InterVideo WinDVD BD for VAIO.
Czy ktos ma na to sprawdzona recepte?


Witam
Ja mam podobnie, kiedy probuje polaczyc tv plazmowy LG z moim VAIO (inny model VGN-AR31S).
Jest to prawdopodobnie niekompatybilnosc obu urzadzen mimo, ze teoretycznie wszystko powinno byc w porzadku. Obaj producenci (SONY i LG) wskazuja na "druga strone" jako powod klopotow. Pozostaje tylko reklamacja... albo sad.

Witek

sekretarz
Początkujący

Gdy próbuje odtworzyc film z plyty Blue-Ray poprzez naped z Vaio - FZ21M i przesylam sygnal do telewizora LCD poprzez wyjscie HDMI, odtwarzanie zostaje po sekundzie przerywane i pojawia sie komunikat "to srodowisko nie obsluguje odtwarzania zawartosci chronionej". Odtwarzanie na ekranie notebooka odbywa sie bez przeszkód. W obu sytuacjach korzystam ze standardowego software: InterVideo WinDVD BD for VAIO.
Czy ktos ma na to sprawdzona recepte?


Witam
Ja mam podobnie, kiedy probuje polaczyc tv plazmowy LG z moim VAIO (inny model VGN-AR31S).
Jest to prawdopodobnie niekompatybilnosc obu urzadzen mimo, ze teoretycznie wszystko powinno byc w porzadku. Obaj producenci (SONY i LG) wskazuja na "druga strone" jako powod klopotow. Pozostaje tylko reklamacja... albo sad.

Witek


Hej! Należy podłaczyć HDMI i w ustawieniach monitora wybrać jeden monitor - zewnętrzny (VAIO prawdopodobnie rozpozna go automatycznie). W przypadku pracy na dwóch monitorach automatycznie uruchamia się blokada przed kopiowaniem.

digitka
Początkujący

Witam.
Dziękuję za próbę pomocy, ale nie pomogło.
Nie mogę wybrać nic poza "LCD only", żaden inny monitor nie zostaje znaleziony.
Nawet jakbym chciał, to nie mogę ustawić dwóch monitorów.

Pozdrawiam.
Witek