anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FZ21M - problem z aplikacja od BT i WiFI

odmi
Początkujący

FZ21M - problem z aplikacja od BT i WiFI

witam,
czy moglby ktos sprawdzic czy ma u siebie taki problem:

po zainstalowaniu oprogramowania do kontroli wifi i BT, pojawia sie ikonka obok zegarka ktora sygnalizuje jakie urzadzenia sa aktywne - i tu pojawia sie problem.
Po najechaniu na nia myszka wyskakuje okienko np. 2.4GHz Wirless Lan jezeli korzystamy z samego WiFI jezeli klikam w tym momencie dwa razy na ikonce by uruchomic ten program, domyslnie przelacza mi karte bezprzewodowa na 2,4GHz i 5GHz jednoczenie, nawet jezeli wyjde z programu i najade ponownie myszka na ikonke to pojawia sie dymek ze obydwa tryby wifi sa uaktynione. Dzieje sie tak niezaleznie od tego jakie opcje byly wczesniej ustawione, czy samo 2,4GHz czy samo BT czy w jakiejs kombinacji z 5GHz

moglby ktos sprawdzic czy to "normalne" i wystepuje na kazdym FZ21M czy tylko na moim :slight_smile:

z gory dzieki

3 ODPOW. 3
nas2kany
Początkujący

u mnie nic się nie zmienia, pokazuje nadal 2,4GHz po kliknięciu 😉 może masz coś ze sterownikiem, uaktualnij go jeśli się da albo zainstaluj od nowa. Pozdrawiam 😉

odmi
Początkujący

w instrukcji od tego programu wyczytalem ze ... tak ma byc :slight_smile: wiec cos u Ciebie nie dziala :slight_smile: albo moze dziala prawidlowo - czyli inaczej niz przewiduje sony, odinstalowalem to bo i tak wszystko dziala

nas2kany
Początkujący

Hmm moze dlatego ze mam wylaczona karte blutooth ciagle 😉 z tym laptopem w ogóe sie dzieją cuda :grin: