anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja

Szopen
Początkujący

Gwarancja

Siema
W sobote kupiłem Vaio w media mrkt model vgn-fz21m. Wszystko pieknie, ale zastanawiam się jaka tu jest gwarancja? Na ile lat i w jaki sposób ona jest w rzeczywistości. Bo żadnej kartki nie dostałem.
Mam 7 dni na zwrócenie sprzętu. Więc jeśli jest jakaś kartka z pieczątką to pojade sie kłócić ;p. Bo paragony faktury itp posiadam.

5 ODPOW. 5
maniekx1984
Początkujący

ja kupiłem w centrum sony, też dostałem tylko paragon. powiedzieli, że gwarancja aktywuje się po rejestracji laptopa w necie

jest chyba na rok ?

Szopen
Początkujący

No właśnie rejestrując laptopa, miałem opcje "gwarancja rozszerzona" i sie zastanawiałem gdzie ja mam w ogóle swoją normalną 😜

gregorgregor
Początkujący

gwarancja jest po rejesteracji on line na 12 miesięcy z możliwością przedłóżenia o następne 12 miesięcy,można to zrobić dzień przed końcem gwarancji 12 miesięcznej i tak to naprawdę wygląda,myślę generalnie,że jest to wygodniejsze niż gwarancja pisemna ze sklepu.

profile.country.en_IE.title
dazagro19
Początkujący

gwarancja jest po rejesteracji on line na 12 miesięcy z możliwością przedłóżenia o następne 12 miesięcy,można to zrobić dzień przed końcem gwarancji 12 miesięcznej i tak to naprawdę wygląda,myślę generalnie,że jest to wygodniejsze niż gwarancja pisemna ze sklepu.


dokladnie tak jest, jednak musisz posiadac dowod zakupu czyli paragon

profile.country.PL.title
justmu
Nowicjusz

Witam
Ja kupiłam swoje Vaio w sklepie z laptopami i dostałam fakturę na której jest napisane ile miesięcy obejmuje gwarancja naprawy. Na komputer 18 miesięcy, ale większość laptopów do użytku domowego ma ofertę "gwarancja na 2 lata". Na firmę jest 1 rok.
Można dopłacić i dokupić gwarancje do 3 lat.

Zresztą nie kupuje się laptopa w sklepie z pralkami, bo sprzedawca nie mówi całej prawdy o tym sprzęcie i nie można w razie czego wykonać telefonu jak np śrubka odkręci i co z tym zrobić.

Koleżanka z pracy kupiła w Avans córce laptopa i nie powiedziano jej że nie mam oprogramowania tylko Linux i to do tego bez płyty instalacyjnej. :devil:
Porażka totalna teraz dziewczyna ma kompa, ale bez możliwości korzystania z niego bo nie jest w stanie go uruchomić. A sprzedawcy chyba nie potrafią zainstalować Linux a co dopiero Windows "masakra". :devil:

W porządnym sklepie oprogramowanie instalują żeby klient po przyjściu do domu włączył komputer i mógł włączyć go i zacząć pracować na nim, a w markecie niestety "kupiłeś to radź sobie sam", a jak sie nie znasz to dopłacasz do tego interesu bo trzeba iść do informatyka albo innego sklepu po oprogramowanie.