anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instalacja dwóch systemów na vaio

aro2512
Początkujący

Instalacja dwóch systemów na vaio

Witam wszystkich:)
Prosze o pomoc, wiec przejde do rzeczy, a mianowicie: Mam na moim vaio (VGN-A217M) 3 partycje. 1>15GB i system xp PL, 2>15GB puste i 3> 130GB z mimi danymi. I chcialbym na 2 partycji zainstalować system orginalny sony vaio XP (niemiecka wersja) Lecz boje sie puścić instalacje bo nie wiem czy zapyta o to gdzie to instalować. Jak zapyta to oki wtenczas podam partycje "2" i super ale jesli nie spyta to moze mi sformatować caly dysk i strace wszystko, czy tak?? A tak na koniec to chce zainstalować orginała jako drugi system tylko po to aby korzystać z karty TV w stacji dokującej(VGP-PRAV2) ktora nie działą pod polskim systemem XP i nie mam pojecia od roku dlaczego. Prosze i pomoc w postaci informacji, linków, zdięć i rad -cokolwiek ale oby był efekt:) bede wdzieczny. P/S- znajomi zawsze sie poddaja i gadaja gupoty ze mam zmienic vaio na cos bardziej dostepnego ale ja juz od 4 lat mam tylko kompy z serii vaio i nie zamierzam tego zmieniac z dwoch przyczyn NIEZAWODNOŚĆ I STYL :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

1 ODPOWIEDŹ 1
gregga
Początkujący

Witam,

bez problemu - wrzucasz płytke z niemieckim xp i instalujesz na tej pustej partycji - na pewno pojawi sie mozliwosc wyboru dysku. Po instalacji dodatkowo zostanie stworzone menu wyboru systemów... takze nie bedzie problemu - tylko nie pomyl liter dysków - mi sie tak pare razy udało zrobić :slight_smile:



ps. zgadzam sie - nigdy wiecej nic innego jak vaio:), no chyba ze apple zacznie dbac o klientow i przestanie sprzedawac gowna

pzdr