anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak nagrać film na twardy dysk

gregorgregor
Początkujący

Jak nagrać film na twardy dysk

Witam wszystkich!!!
Dopiero kilka dni temu kupiłem VAIO FZ21M i mam pytanie,czy po złączu HDMI jest mozliwość nagrania filmu z telewizji na twardy dysk,jak jest to w jaki sposób??Nie jestem orłem w kwestji komputerów więc ewentualnie poproszę o odpowiedż łopatologiczną.Jeśli nie to cóż trudno.Odrazu dziękuję wszystkim,któży zechcą coś mi napisać i pozdrawiam wszystkich gdyż jestem tu "nowy"
:slight_smile:

2 ODPOW. 2
digitka
Początkujący

Witam wszystkich!!!
Dopiero kilka dni temu kupiłem VAIO FZ21M i mam pytanie,czy po złączu HDMI jest mozliwość nagrania filmu z telewizji na twardy dysk,jak jest to w jaki sposób??Nie jestem orłem w kwestji komputerów więc ewentualnie poproszę o odpowiedż łopatologiczną.Jeśli nie to cóż trudno.Odrazu dziękuję wszystkim,któży zechcą coś mi napisać i pozdrawiam wszystkich gdyż jestem tu "nowy"
:slight_smile:


Witam,

Moim zdaniem nie ma takiej mozliwosci, gdyz HDMI jest tylko wyjsciem cyfrowym z karty graficznej. Tak wiec moze to nam posluzyc do ogladania tresci z komputera na telewizorze, a nie w druga strone.
Pozdrawiam
Witek

gregorgregor
Początkujący

Cóż tak myślałem,dzięki za słówko w temacie,ale komp jest i tak zajefajny :kissing_heart: