anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Matryca LCD SONY VAIO model SVE151G17M

profile.country.PL.title
wladyslaw_
Nowicjusz

Matryca LCD SONY VAIO model SVE151G17M

Mam problem z matrycą laptopa. Obraz zanika i na ekranie powstaje biały ekran z szarymi paskami. Co ciekawe jak poruszę pokrywą powraca obraz lecz nie jest to wina taśmy matrycy bo została zmieniona na nową. Jak dotykam dołu ekranu to również poprawia się ekran i powraca normalne funkcjonowanie matrycy. Mam podejrzenie, że jest coś nie tak z elementami w srebrnej, dolnej części matrycy z napisem DON'T TOUCH.

Proszę o pomoc i informację.

Co jest w tym zaklejonym elemencie matrycy LCD z napisem DON'T TOUCH? Czy jest możliwe aby doszło do przerwy w przewodach, nadrukach w tym zakrytym obszarze? Czy można to naprawić? Czy można otworzyć te element DON'T TOUCH matrycy aby sprawdzić przewodność przewodów lub nadruku?

Dziękują wszystkim za pomoc.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Sugerujemy kontakt z naszym wsparciem technicznym. Podajemy kontakt: poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
wladyslaw_
Nowicjusz

Taka odpowiedź mnie nie interesuje. Pytanie jest do społeczności a nie ogłoszenie o poszukiwaniu serwisu, serwis można znaleść w internecie a nie na forum. Poza tym Wasze ceny to kosmos. Pewną sprawę załatwiałem już u Was to za część wartą ok. 30 zł, prostą robocizną i przesyłką zażyczyliście sobie prawie 400 zł. To nie KOSMOS ?