anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Niedziałające klawisze FN i switch SPEED STAMINA WIN 10

dziedzic1
Nowicjusz

Niedziałające klawisze FN i switch SPEED STAMINA WIN 10

Witam wszystkich,
Mam problem z klawiszami FN i switchem SPEED STAMINA w moim Vaio SVS1511T9ES po upgradzie do win 10. Dodatkowo po tym jak komputer przejdzie w stan uśpienia przestaje działać touchpad. Mam nadzieję, że ktoś pomoże uporać mi się z tym problemem.

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Powiem tyle - może być ciężko, żeby to ruszyło. Pamiętam jak na swoim VAIO robiłem upgrade z VIsty do Win7 to trzeba było wczytać określone sterowniki w odpowiedniej kolejności żeby to działało.

 

Może w BIOSie jest opcja związana z Fn.

 

Touchpad na pewno nie ruszy - zerknij na tabelkę kompatybilności http://sony-eur-eu-en-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/82171  przy serii SVS mamy adnotację, że taka sytuacja jest możliwa, czyli trzeba uznać to za normę. :slight_frown:

 

Co do innych funkcji też nie ma gwarancji, nawet jeśli test wypadł na "P" - cyt: "Przeprowadzono jedynie podstawowe testy. Wynik pozytywny testów podstawowych nie gwarantuje braku problemów ze zgodnością."

 

Pozdrowienia

dziedzic1
Nowicjusz

Ahhh... widzę, że zostało tylko czekać i mieć nadzieję na to, że wyjdzie jakaś łatka albo ktoś znajdzie na to sposób. Dzieki wielkie za odpowiedz :slight_smile: